Prečo nedošlo ku koncu sveta v roku 2012?
nesúhlasím.. jedinou príčinou prečo mayovia označili ten rok je, že sa svojimi číslovkami NEVEDELI ďalej dopočítať ako k roku 2012... to bola JEDINÁ príčina.. nič viac.. celé veky sa konštatuje, to čo ty hovoríš v blogu.. že ľudstvo bolo kedysi lepšie a speje k morálnemu kolapsu.. to tiež nie je pravda.. vždy sa rodia nové umelecké diela vo všetkých oblastiach, a ľudstvo žije stále lepším životom.. lebo sa dožíva neustále vyššieho vekového priemeru.. takže konštatovanie o morálnej skaze a zániku je nepravdivé.. je o tom krásny film.. kde sa snaží manželský pár dostať do obdobia kedy bolo lepšie ako je teraz.. skočia asi 5x časom späť a vždy to je len horšie ... zisťujú že im je najlepšie predsa len v prítomnosti, aj keď sa im to na začiatku zdá úplná katastrofa.. takže celkovo nemôžem súhlasiť s tvojim blogom.. a ešte čosi.. príliš dlhé.. čitateľ stráca pozornosť..