O skutočných ľuďoch tu na blogu
:) tvoja reakcia .. ved teraz tu máme dobrovoľníkov ktorí to riešia nezištne a zadara.. ale ty si zabudol, že riešia niečo, čo tu skoro vôbec predtým nebolo,a skús si spomenúť na dobrovoľné stavanie napríklad železníc v 50tych rokoch,ked môj tatko za zväzácku košelu budoval železnicu čierny balog.. či kde celé leto ako študent za stravu a košelu,alebo ja v 70tych som staval v svojej dedine ako brigádnik za stravu DVA kultúrne domy.. nik nám ich nepostavil.. len ľudia v AKCII Z..... stavali sami sebe.. teraz?? vieš si predstaviť niečo podobné?? aj eurofondy sa vakrádajú a obohacuje sa úzka skupin aľudí z daru únie nášmu štátu,nezištne?? ano pomoc drogovo závislým. dobrý anjel?? majiteľ sa vyjadril.. keby som vedel ako to vynáša.. už dávno by som ho založil.. vtedy som sa nemal zle ale ani super.. teraz sa mám omnoho lepšie.. ale vidím stotisíce, čo sa majú omnoho horšie ako sa mali vtedy.. ano môžu si povedať čo chcú.. ale nikoho to nezaujíma.. môžu cestovať kam chcú ale nemajú začo.