úsmevné tvrdenie.. a kde sú tie USA dôkazy o odpale z územia rebelov?? čo vykrikoval jaceňuk a obama?? tie ešte nevyrobili?? :D videl si ty niekedy centrum riadenia letov?? asi ťažko.. takže pre teba bude všetko čo nepovie veľký brat amík propagandou a čo povie on.. pravdou.. rovnako ako zbrane hromadného ničenia v iraku.. to ti nestačilo?? ako krásne vraveli USA pravdu? ale to bola spravodlivá lož že??


