v čom je iná?? že nik nechce lipšica,? že sulík sa nedostane do parlamentu?? v čom so mnou nesúhlasíte?? že mocní si modelujú svoje kone?? že ten prezident je neznáma a môže byť proti všetkým?? a bude problém ho ovládať?? alebo naopak bude ako maslo a budú s nim točiť ako sa im zachce?? ved ho nepoznáme.. vôbec.. tá jeho reklama bola o ničom.. nesúhlasíte so mnou v tvrdení o procházkovi, ktoré hovoria iní?? že je to sólo hráč a nechce sa o nič deliť?? preto k nemu nejde žiadna "turistická" osobnosť?? a tých riťovlezeckých turistov máme habakuk na scéne.. takým kňažkom počnúc.. ktorý šiel po stranách ako po schodkoch len podľa vetra a koruhvičky otáčanej a smerujúcej k úspechu.. :)


