...takže poďme od začiatku:
"To sme dopracovali, keď je už aj názor braný ako trestný čin!!!"
"Nechápem, že ani sudcovia nepoznajú detailne Ústavu SR!!"
"...občas si treba prečítať Ústavu SR...a pochopíš..."
"odcitoval si čl.26 Ústavy...
"...preklad tohto článku je veľmi jednoduchý: každá moja sloboda končí na hranici slobody toho druhého..."
...reagoval som na tvoj tvrdenie, že ústavný sudcovia nepoznajú Ústavu SR, pričom sám ju nepoznáš...
...a tiež nepoznáš, že rozhodnutie súdu sa nekomentuje...spôsobom, že sudcovia sú hlupáci... môže sa mať vlastný názor, ale rozhodnutie sa musí rešpektovať resp. sa odvoláva na nadriadený súd...

