Fico nemá čisté svedomie, preto mu je štrajk ukradnutý. Svojim počínaním len dokazuje, že školstvo je poddimenzované. Veď ani on so svojho premierskeho platu nedokáže platiť zahraničnú školu svojmu synovi...
Fico nemá čisté svedomie, preto mu je štrajk ukradnutý. Svojim počínaním len dokazuje, že školstvo je poddimenzované. Veď ani on so svojho premierskeho platu nedokáže platiť zahraničnú školu svojmu synovi...
Fico nemá čisté svedomie, preto mu je štrajk ukradnutý. Svojim počínaním len dokazuje, že školstvo je poddimenzované. Veď ani on so svojho premierskeho platu nedokáže platiť zahraničnú školu svojmu synovi...
Na digitálnu demenciu detí sa vydávajú milióny eur a na adekvátne ocenenie práce učiteľov nie sú peniaze, hoci financ minister vyhlásil , že na účte mu pribudla miliarda neočakávaných príjmov. Čo s nimi urobí? Ešte k tej digitálnej demencii. Vedeckými štúdiami zhrnutými v knihe digidálni demence od nemeckého autora, bolo preukázané zníženie schopnosti detí premýšľať. Každý učiteľ vám povie, že bez papiera a ceruzky, sa žiak nenaučí nič. Googl se poněkud chová divne...Ak si kompetentní, si myslia, že digitalizácia je spása školstva, sú na veľkom omyle. Pri vstupe do školy by mali byť žiakom takisto odobraté mobily, aby sa počas vyučovania nerozptyľovali. To je ďalší problém neschopnostidetí sa niečo naučiť. Atď, atď, je veľa ďalších dôvodov prečo nadané deti z Ficílie odchádzajú študovať do zahraničia. Predpokladám, že ani Ficov syn respektíve deti potentátov, ktorí na to majú, neštudujú vo Ficílii, Preto je Ficovi jedno, či učitelia štrajkujú a prečo štrajkujú...
(Zjavenie 17:11–14) A divé zviera, ktoré bolo, ale nie je, je samo ôsmym [kráľom], ale pochádza z tých siedmich a ide do zničenia. 12 A desať rohov, ktoré si videl, znamená desať kráľov, ktorí ešte nedostali kráľovstvo, ale ako králi dostanú moc na jednu hodinu s divým zvieraťom. 13 Tí majú jeden úmysel, a preto dávajú svoju silu a právomoc divému zvieraťu. 14 Tí budú bojovať s Baránkom, ale Baránok nad nimi zvíťazí, lebo je Pán pánov a Kráľ kráľov. Aj tí povolaní a vyvolení a verní s ním.“
Štát je organizované násilie. Má spoločný jazyk, menu a hranice. Ktorý z týchto atribútov spĺňa EÚ? Ani jazyk, ani menu, ani hranice. EU stratilo priepustnsosťou hraníc opodstatnenie. Gréci proti Turkom nikdy nevystúpia.. Majú k tomu historické dôvody aj skúsenosť z rozdeleného Cypru. Tak isto si rozdelili prevádzačskú kampaň s utečencami. Turci sú šmelinári a gréci sa pridali.Idú cestou najľahšieho odporu. To všetko v réžii chazarských bankových lupičov. Pritom by stačilo v Izmire rozbiť prevádzáčsku mafiu. Keď Rusi ukončia svoju vojenskú misiu v Sýrii s ISSILom. Bude OSN vykrikovať je mier a bezpečie? Alebo bude treba zlikvidvať islam vrátane kresťanstva za porušovanie Božích prikázaní? Zrejme oboje, aby sa splnili biblické proroctvá.
(1. Tesaloničanom 5:3) Keď povedia: „Mier a bezpečie!“, vtedy ihneď príde na nich náhle zničenie ako tiesnivé bolesti na ťarchavú ženu; a určite neuniknú.
Utečenecká odysea akože !sýrčanov 10% je chazarská pomsta za čistú rasu... Merkel zmenila rétoriku z kvôt na kontingenty...kedy nám prezradí koho dcérou je? Alebo to vie len Obama? Cieľom domina je zrútenie existujúceho systému veci, porušovaním všetkých jeho zákonov, zmluv a pravidiel.Za organizovaným chaosom sú chazarskí okultisti a nimi riadené média. Konečný cieľ je konfrontácia s Bohom.
(Zjavenie 16:14–16) To sú výroky inšpirované démonmi a robia znamenia a vychádzajú ku kráľom celej obývanej zeme, aby ich zhromaždili do vojny veľkého dňa Boha, Všemohúceho. 15 „Hľa, prichádzam ako zlodej. Šťastný je ten, kto zostáva bdelý a opatruje si svoj vrchný odev, aby nechodil nahý a aby sa ľudia nepozerali na jeho hanbu.“ 16 A zhromaždil ich na miesto, ktoré sa hebrejsky volá Har-magedon.
(Daniel 8:25) A podľa svojho pochopenia istotne tiež spôsobí, že sa bude v jeho ruke dariť podvodu. A bude sa v srdci vypínať a v bezstarostnosti zničí mnohých. A povstane proti Kniežaťu kniežat, ale bude zlomený bez [použitia] ruky.
(Daniel 8:25) A podľa svojho pochopenia istotne tiež spôsobí, že sa bude v jeho ruke dariť podvodu. A bude sa v srdci vypínať a v bezstarostnosti zničí mnohých. A povstane proti Kniežaťu kniežat, ale bude zlomený bez [použitia] ruky.
(Matúš 24:21, 22) lebo vtedy bude veľké súženie, aké nebolo od začiatku sveta až dosiaľ, áno, aké nikdy viac nebude. 22 Naozaj, keby neboli tie dni skrátené, nezachránilo by sa žiadne telo; ale kvôli vyvoleným budú tie dni skrátené.
(Daniel 2:44) A za dní tých kráľov zriadi nebeský Boh kráľovstvo, ktoré nebude nikdy zničené. A kráľovstvo nebude prenesené na nijaký iný ľud. Rozdrví a ukončí všetky tieto kráľovstvá a ono samo bude stáť až na neurčité časy;
V Efeze na hlavnej ulici nám ukázali kamenný sarkofág Kleopatrinej sestry, ktorú prišla do Efezu osobne zavraždiť Kleopatra so žiarlivosti na jej krásu...
Každý krčmový povaľač sa môže stať bezpečnostným analytikom, keď vie pomenovať vzorce správania abstinenčných príznakov...
http://www.mojevideo.sk/video/210 d7/opity_iv…(radio_expres).html
(Ján 10:16) A mám iné ovce, ktoré nie sú z tohto ovčinca; aj tie privediem, a budú počúvať môj hlas, a stanú sa jedným stádom jedného pastiera.
Prezentuješ sa telesným pohľadom, nie duchovným...-:)
(Matúš 12:46–50) Keď ešte hovoril zástupom, hľa, jeho matka a bratia stáli vonku a chceli s ním hovoriť. 47 Niekto mu teda povedal: „Hľa, tvoja matka a tvoji bratia stoja vonku a chcú s tebou hovoriť.“ 48 Tomu, ktorý mu to hovoril, odpovedal: „Kto je moja matka a kto sú moji bratia?“ 49 A vystrel ruku k svojim učeníkom a povedal: „Hľa, moja matka a moji bratia! 50 Lebo každý, kto koná vôľu môjho Otca, ktorý je v nebi, ten je môj brat a sestra a matka.“
Pôvodný zdroj života je pôvodný zdroj pre všetkých, lebo hoci si Boh vybral jeden rod a satan podobne, ostatné národy nechal ísť svojou cestou aby ho hľadali a našli. Bez Božej pomoci to nedokázali ani aziati, ani indiáni a černoši. Dnes je preto najviac Božích pravých ctiteľov práve medzi nimi, lebo uznávajú pravý zdroj života a informácii o Bohu a jeho predsavzatí so zemou a ľuďmi.
(Skutky 17:26–28) A vytvoril z jedného [človeka] každý ľudský národ, aby bývali na celom zemskom povrchu, a vymedzil ustanovené časy a stanovené hranice ich bývania, 27 aby hľadali Boha, ak by ho azda mohli nahmatať a naozaj ho nájsť, lebo v skutočnosti nie je ďaleko od nikoho z nás. 28 Lebo od neho máme život, pohybujeme sa a sme, ako aj niektorí z vašich básnikov povedali: ‚Veď sme aj jeho potomstvom.‘
...zaujímavé, že problém uznať Boží zámer s pozemským vzkriesených tiel v pozemskom raji, ma RKC, ktorá ho má vo vierovyznaní...zrejme ho vo svojej vierouke na nejakom koncile vypustili a zamerali sa len na nebeský život pre všetkých dobrých ľudí....Ae to je len jeden z podvodov satana na ľuďoch. Boh stvoril pre život ľudí zem, nie nebo. Výnimku tvorí nová vláda nad zemou, Božia vláda do ktorej bolo vybratých a kúpených zo zeme 144 000 spoluvládcov s Kristom.
...babka si vykladá karty a my Bibliu pomocou Biblie. To máš pravdu. Inak ako si Bibliu Bibliou nie je prípustné. Biblia je harmonické božie slovo, ktoré si neprotirečí a je možný len jeden pravdivý výklad. Nexistujú dve pravdy o tej istej veci, iba jedna. Buď je niečo biele alebo čierne. A niekto sa rád pohybuje v 300 odtieňoch šedej, lebo zahmlievanie je satanova taktika.
Nikde som nepísal, že Adam dostal nesmrteľnú dušu. To si si vymyslel. Vidíš v tomto texte, že Adam dostal nesmrteľnú dušu? (1. Mojžišova 2:7) A Boh Jehova potom vytvoril človeka z prachu zeme a vdýchol do jeho nozdier dych života, a človek sa stal živou dušou.
pupuško, kontext hovorí o tom, kto sú Kristovi bratia a kto sú ovce, ktoré majú byť požehnané Božím kráľovstvom. Nevyčítam ti, že nemáš Božieho ducha, lebo ani nemôžeš. Toho majú len tí ktorí oslúchajú Boha a dodržiavajú zákon lásky. Ale že si pletieš pojmy, robíš mamutiu službu falošným kresťanom, ktorí bombardujú svet a porušujú Božie zákony nezabiješ, to mi vadí. Pseudohumanizmus nie je náhradou za dodržiavanie Božích aj svetských zákonov. Praví kresťania sa vojen nezúčastňujú, ani sa neučia bojovať, Pomocou evanjelia dokázali zmeniť srdcia aj moslimov,, aj hinduistov, aj ateistov, lebo pochopili, že sme jedna rodina, potomkovia Adama. Tvoria celosvetové bratstvo. Falošní kresťania a ani islamisti nerešpektujú ani Božie ani svetské zákony.
Odporúčame