Ja som zase na inom kostole videl nápis: Tu býva Boh tohto sveta...Kto čítal Bibliu, že je to satan diabol. Takže tu máme falošných a pravých kresťanov. Praví sa riadia Božou vôľou , falošní pohanskými rituálmi. preto sa nemožno čudovať, že nemajú žiadnu morálnu silu odolať zlu a zapájajú sa do vojen, ktoré vyháňajú ľudí z domovov. Potom pseudohumanizmom utišujú svoje zlé svedomie. Pretože je rozmnožená nespravodlivosť ochladla láska mnohých a zlý ľudia budú spieť od zlého k horšiemu. Praví kesťania sa dobrovoľne vzdali násilia, pretože Bohu Stvoriteľovi sa násilie nepáči. Predpovede v Biblii hovoria o tom, kto spôsobuje utrpenie ľudstvu a k čomu spôsobil satan diabol migračnú krízu cez svojich prívržencov okultistov na zemi. Ovládnuť sa mu ich nepodarilo, preto ich chce zničiť vzájomnou nevraživosťou, ktorú média zastierajú. Média ovládajú okultní manipulátori. Riadený chaos je základom ich vlády, ktorá skončí zásahom Božieho kráľovstva v prospech spravodlivých a tých čo majú lásku.


