Digitálna demencia. To je názov knihy,ktorá opisuje vedeckými metódami, ako digitálna demencia postupuje nezadžateľne vpred, až do úplnej debilizácie ľudstva....
Digitálna demencia. To je názov knihy,ktorá opisuje vedeckými metódami, ako digitálna demencia postupuje nezadžateľne vpred, až do úplnej debilizácie ľudstva....
(Ján 3:16) Lebo tak veľmi Boh miloval svet, že dal svojho jednosplodeného Syna, aby nikto, kto v neho prejavuje vieru, nebol zničený, ale mal večný život.
(Ján 3:36) Kto prejavuje vieru v Syna, má večný život; kto neposlúcha Syna, neuvidí život, ale Boží hnev zostáva na ňom.
(2. Tesaloničanom 1:5–8) To je dôkaz Božieho spravodlivého súdu, vedúceho k tomu, že ste považovaní za hodných Božieho kráľovstva, za ktoré naozaj trpíte. 6 Lebo je to od Boha spravodlivé, aby odplatil súžením tým, čo vám spôsobujú súženie, 7 ale vám, ktorí znášate súženie, úľavu spolu s nami pri zjavení Pána Ježiša z neba s jeho mocnými anjelmi 8 v planúcom ohni, keď uvedie pomstu na tých, čo nepoznajú Boha a na tých, ktorí neposlúchajú dobré posolstvo o našom Pánu Ježišovi.
(Ján 16:33) Povedal som vám to, aby ste mali prostredníctvom mňa pokoj. Vo svete budete mať súženie, ale buďte odvážni! Ja som zvíťazil nad svetom.“
Pár textov o láske, ktoré vám otvoria oči a možno aj nie. O tom rozhodujete vy, vaša slobodná vôľa, ktorú ešte môžete používať.
(1. Jána 4:8) Kto nemiluje, nespoznal Boha, lebo Boh je láska.
(1. Jána 5:3, 4) Lebo v tom spočíva láska k Bohu, že zachovávame jeho prikázania; a jeho prikázania nie sú bremenom, 4 lebo všetko, čo sa narodilo z Boha, víťazí nad svetom. A to je to víťazstvo, ktoré zvíťazilo nad svetom: naša viera.
(1. Jána 3:8) Kto stále hreší, pochádza z Diabla, lebo Diabol hreší od začiatku. Preto sa zjavil Boží Syn, aby zničil Diablove diela.
(Hebrejom 2:14, 15) Pretože sa teda „malé deti“ zúčastňujú na krvi a tele, aj on sa podobne zúčastnil na tých istých veciach, aby svojou smrťou zničil toho, ktorý má prostriedky na spôsobenie smrti, totiž Diabla, 15 a aby vyslobodil všetkých, ktorí boli zo strachu pred smrťou po celý život podrobení otroctvu.
Viete si predstaviť, že z mostu Ľudovíta Štúra by sa vchádzalo na ul. Ľudovíta Štúra, alebo opačne zo Štúrovej ulice by sa vychádzalo na most Ľudovíta Štúra? Tento velikán slovenského národa si určite názov mosta zaslúži. Alebo by ste si vedeli predstaviť vchádzať zo Štúrovej ulice na Most Híd Františka Jozefa I. ? To už potom radšej most M.R. Štefánika, druhého velikána slovenského národa. V žiadnom prípade nie pomenovanie Starý most, bez identity k ničomu a nikomu....podobne by dopadlo ako s názvom Nový most kde sa muselo vrátiť k pôvodnému názvu most SNP.
Nie je to tak ako vravíš.Problém ľudí je v tom, že si nevšímajú Božie konanie v čase. Ľuďom vždy robilo problém zorientovať sa v prúde času a aplikovať Božie sľuby a spôsoby ich naplnenia. Preto židia nepochopili Ježišove proroctvá o konci židovského systému vecí a ani dnes nechápu Ježišové proroctvá o konci starého systému vecí a kto ho prežije na základe výberu. U Boha paušál neexistuje.
(Matúš 24:36–42) O tom dni a hodine nevie nikto, ani nebeskí anjeli, ani Syn, iba Otec. 37 Lebo ako boli Noachove dni, práve taká bude aj prítomnosť Syna človeka. 38 Lebo akí boli v tých dňoch pred potopou, keď jedli a pili, muži sa ženili a ženy sa vydávali, až do dňa, keď Noach vstúpil do korábu; 39 a nevšimli si, kým neprišla potopa a všetkých ich nezmietla, taká bude prítomnosť Syna človeka. 40 Vtedy budú dvaja na poli: jeden bude vzatý a druhý zanechaný; 41 dve budú mlieť na ručnom mlyne: jedna bude vzatá a druhá zanechaná. 42 Preto zostaňte bdelí, lebo neviete, v ktorý deň príde váš Pán.
Máš pravdu, to vyrieši len Božie vláda, ktorá je pred nami. Tá tieto ťažkosti predvídala, vysvetlila aj ukázala jediné riešenie.
(Zjavenie 11:18) Ale národy sa rozhnevali a prišiel tvoj hnev a ustanovený čas, aby boli súdení mŕtvi a aby bola daná odmena tvojim otrokom, prorokom a svätým a tým, ktorí sa boja tvojho mena, malým aj veľkým, a aby bola privedená skaza na tých, ktorí kazia zem.“
Úroveň debaty ako každá iná, napr.o príčinách zostrelenia lietadla. Nehľadajúca príčiny ale vysvetľujúca následky podľa toho aké má kto poznanie. Nikto však pri tom nebol a nevidel špinavé paprče tohto incidentu ohrozujúceho mier a bezpečie na svete. A tak ako v rozprávke keď sa hádali slepí ako vyzerá slon. jeden hovorí ako lano, ako stĺpy, ako sud...navyše sú tu trolovia obhajujúci alopatov, živených farmafirmami ,zamieňajúci príčinu za následok. Ako napríklad keď porovnávajú nutnosť chirurgických zákrokov s diagnostickým vyšetreniam homeopatov. Porovnávaním neporovnateľného prichádzajú k absurdným záverom a umocňujúcim svoje názory a postoje zákonom o nepreplácaní výkonov homeopatov. Hoci obe liečia.
Ešte k tomu ako to všetko funguje. Je viacero úrovní chorôb. Pyramída sa začína duchovnou, potom psychickou príčinou, ďalej ochorením nervov, narušením energo informačných dráh,pokračuje poruchami orgánov prejavujúcich sa bolesťami. Homeopatia rieši veci zhora , alopatia zdola.
Satanistickým okultistickým chazarom sa podarilo sústrediť reprezantatívnu vzorku všetkych armád sveta na priestore len 100 km od vrchu Megiddo, duchovného symbolu Apokalyptického Armageddonu. Čo myslíte o čo sa im jedná, keď sedia na sude s pušným prachom a v rukách držia horiacu zápalku?
https://www.radioislam.org/czech/czec h_30023…
https://www.google.sk/search?q=mapa+ s%C3%BDr…
(Zjavenie 16:14–16) To sú výroky inšpirované démonmi a robia znamenia a vychádzajú ku kráľom celej obývanej zeme, aby ich zhromaždili do vojny veľkého dňa Boha, Všemohúceho. 15 „Hľa, prichádzam ako zlodej. Šťastný je ten, kto zostáva bdelý a opatruje si svoj vrchný odev, aby nechodil nahý a aby sa ľudia nepozerali na jeho hanbu.“ 16 A zhromaždil ich na miesto, ktoré sa hebrejsky volá Har-magedon.
= Vrch- Rozhodnutia, zhromaždiť a odstrániť všetkých odporcov Božej zvrchovanosti.
https://www.radioislam.org/czech/czech_30023…
0kultistickým chazarom sa podarilo sústrediť reorezantatívnu vzorku všetkych armád sveta na priestore len 100 km od vrchu Megiddo, duchovného symbolu Apokalyptického Armageddonu. Čo myslíte o čo sa im jedná, keď sedia na sude s pušným prachom a v rukách držia horiacu zápalku?
Voľte raz a navždy Božie kráľovstvo, ktoré naplní všetky vaše túžby a želania. Ale je to nad vaše pochopenie? Iste, ak nepreskúmate ani jednu stránku programového vyhlásenia Nebeskej vlády nového sveta spravodlivosti, známe skôr ako Kázeň na vrchu. Doteraz jeho programové ciele neboli nikým a ničím prekonané a ani nikdy nebudú. Načo sa riadiť princípom pokus omyl, pokus omyl?
Najväčším umením propagandy je zamlčať pravdu.Čo je pravda sa neveriacky spýtal aj Pilát Ježiša. Ježiš mu skromne odpovedal, že jeho kráľovstvo alebo vláda nad svetom, nie je z tohto sveta ale bude v nebi, odkiaľ zmení pomery na zemi, keď na to dôjde ustanovený čas. Ten čas je teraz a naveky, ponaplnení troch svetových udalostí. Vzniku NWO, ktorá sa pred našimi zrakmi konštituuje, len na jednu hodinu, aby zničila falošné náboženstvá. Potom Kristus odstráni aj jej politických milencov a chamtivých zmenárnikov...A na celom svete zavládne Božie kráľovstvo, a po starom svete nespravodlivosti nezostane ani stopy.
(2. Petra 3:13) Sú však nové nebesia a nová zem, ktoré očakávame podľa jeho sľubu, a v tých bude bývať spravodlivosť.
(Žalm 85:10, 11) Milujúca láskavosť a pravosť, tie sa stretli; spravodlivosť a pokoj – tie sa pobozkali. 11 Pravosť vypučí priamo zo zeme a spravodlivosť, tá sa bude pozerať priamo z nebies.
Všetky obete za zmenu okrem jednej boli zbytočné, pretože vždy sa chopili moci bezcharakterní...Jediná obeť, ktorá mení charaktery ľudí je výkupná obeť Ježiša Krista, pretože odstraňuje hriech a oslobodzuje ľudí z otroctva vlády satana diabla nad ľuďmi. Stojíme pred zmenou vlády nad zemou. Božie kráľovstvo nám klope na srdcia, napriek tomu sme nepoučiteľní a nevnímaví o čo vlastne ide. Všetci obetovaní nakoniec vstanú z hrobov vďaka jedinej obeti Ježiša Krista. Kedy to pochopíte a kedy sa z tejto obete poučíte?
EU nový CCCP Nič ové pod slnko, len spôsob ako sa naháňajú ovečky do stáda, maniipulovaním verejnej mienky a púšťaním nikým neoverenýcha nezaručených správ ako aj napr. o "mišacom šengene"... https://www.youtube.com/watch?v=lRYTxmm5lYM
(1. Jána 4:8, 9) Kto nemiluje, nespoznal Boha, lebo Boh je láska. 9 Tak nám bola zjavená Božia láska, že Boh vyslal svojho jednosplodeného Syna do sveta, aby sme prostredníctvom neho získali život.
(Zjavenie 7:9–16) Potom som videl, a hľa, veľký zástup, ktorý nemohol nikto spočítať, zo všetkých národov a kmeňov a ľudí a jazykov, stojaci pred trónom a pred Baránkom, oblečený v bielych rúchach; a v ich rukách boli palmové ratolesti. 10 A stále volajú silným hlasom a hovoria: „Za záchranu [vďačíme] svojmu Bohu sediacemu na tróne a Baránkovi.“ 11 A všetci anjeli stáli okolo trónu a starších a štyroch živých tvorov a padli na tvár pred trónom a uctievali Boha 12 a hovorili: „Amen! Požehnanie a sláva a múdrosť a vďakyvzdanie a česť a moc a sila [nech je] nášmu Bohu po celú večnosť. Amen.“ 13 A jeden zo starších mi odpovedal a riekol: „Kto sú tí, čo sú oblečení v bielych rúchach, a odkiaľ prišli?“
Odpoveď si nájdete v ďalších veršoch a kapitolách Apokalypsy.
A teraz pár pohľadov aj z druhého súdka. Biblické proroctvá, ktorý daný stav ľudí odcudzených pravému Bohu a Božiemu kráľovstvu predpovedali proroci:
(Matúš 24:14) A toto dobré posolstvo o kráľovstve sa bude zvestovať po celej obývanej zemi na svedectvo všetkým národom; a potom príde koniec.
(Matúš 24:21, 22) lebo vtedy bude veľké súženie, aké nebolo od začiatku sveta až dosiaľ, áno, aké nikdy viac nebude. 22 Naozaj, keby neboli tie dni skrátené, nezachránilo by sa žiadne telo; ale kvôli vyvoleným budú tie dni skrátené.
(Zechariáš 14:13) A v ten deň sa stane, [že] sa medzi nimi rozšíri zmätok od Jehovu; a každý uchopí ruku svojho druha a jeho ruka sa naozaj zdvihne proti ruke jeho druha.
(Lukáš 21:25, 26) A budú znamenia na slnku a mesiaci a hviezdach a na zemi úzkosť národov, ktoré nebudú poznať východisko pre hukot mora a [jeho] burácanie, 26 zatiaľ čo ľudia budú omdlievať od strachu a očakávania vecí prichádzajúcich na obývanú zem, lebo nebeské moci budú otrasené.
Cieľ tých, ktorý posielajú presídlencov prekračovať hranice aj tých ktorí ich vítajú je občianska vojna vyplývajúca z nevraživosti. To si v súčasnosti komparz tvoriaci divákov málokto uvedomuje.
http://euportal.parlamentnilisty.cz/ Articles…
Kto je za propagáciou tohto chaosu a kto ho platí? Najväčším umením propagandy je zatajiť pravdu. preto vám budú média masovej manipulácie hádzať pred oči dymovnice a odvádzať pozornosť hraním na city...Každý deň uverejňovať množstvo fabulácii ľudí, užitočných aj protirečiacich na zmätenie. a vytvorenie chaosu v ktorom si ľudia budú sami žiadať nastolenie.NWO... A Ako je vidieť v tomto satanom riadenom svete len terorizmus dokáže zjednotiť ľudí, preto slovo des musí znieť z médií...
Ako taký proces zdokonaľovania začína a pokračuje? Boh lásky a slobodnej vôle nikoho do tohto procesu nenúti.
(Skutky 3:19, 20) Preto robte pokánie a obráťte sa, aby boli vaše hriechy vytreté, aby prišli časy osvieženia od Jehovu 20 a aby vyslal Krista ustanoveného pre vás, Ježiša,
(Skutky 3:21) ktorého však musí podržať nebo až do čias obnovenia všetkých vecí, o ktorých hovoril Boh ústami svojich svätých prorokov starej doby.
(Rimanom 12:2) A už sa prestaňte utvárať podľa tohto systému vecí, ale sa premieňajte obnovením svojej mysle, aby ste sa sami presvedčili, aká je dobrá a prijateľná a dokonalá Božia vôľa.
(Kolosanom 3:9–11) Neluhajte si navzájom. Zoblečte si starú osobnosť s jej zvykmi 10 a oblečte si novú [osobnosť], ktorá sa obnovuje presným poznaním podľa obrazu Toho, ktorý ju stvoril, 11 kde niet Gréka ani Žida, obriezky ani neobriezky, cudzinca, Skýta, otroka, slobodného, ale Kristus je všetko a vo všetkom.
https://www.youtube.com/watch?v=97JFggxXLbY&…
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles…
(Micheáš 4:3) A určite bude konať súd medzi mnohými ľuďmi a napraví záležitosti ďalekých, mocných národov. A budú musieť prekovať svoje meče na radlice a svoje oštepy na záhradnícke nožnice. Nepozdvihnú meč, národ proti národu, ani sa už viac nebudú učiť vojne.
(Skutky 10:34–36) Na to Peter otvoril ústa a povedal: „S istotou chápem, že Boh nie je predpojatý, 35 ale v každom národe je mu prijateľný ten, kto sa ho bojí a koná spravodlivosť. 36 On poslal slovo synom Izraela, aby im oznámil dobré posolstvo pokoja prostredníctvom Ježiša Krista: Ten je Pánom všetkých.
Odporúčame