Ako ďalej? Vývoj sa nedá zmeniť, lebo celá zem je v rukách okultistov.Musíme počkať na príchod Božej vlády o ktorú sa modlíme.O dva roky a dva kroky nebude ani zápach po starom nespravodlivom svete.
1/ (Zjavenie 18:21–24) A silný anjel zdvihol kameň ako veľký mlynský kameň a vrhol ho do mora a povedal: „Tak bude Babylon, veľké mesto, zvrhnutý rýchlym vrhom, a už sa nikdy nenájde. 22 A už nikdy nebude v tebe počuť zvuk spevákov sprevádzajúcich sa na harfe a hudobníkov a flautistov a trubačov, ani sa už nikdy v tebe nenájde nijaký remeselník akéhokoľvek remesla, ani už nikdy nebude v tebe počuť zvuk mlynského kameňa, 23 ani už nikdy nebude svietiť v tebe svetlo lampy, ani už nikdy nebude v tebe počuť hlas ženícha a nevesty; lebo tvoji cestujúci obchodníci boli muži najvyššieho postavenia na zemi, lebo tvojimi špiritistickými zvykmi boli zvedené všetky národy. 24 Áno, bola v ňom nájdená krv prorokov a svätých a všetkých, ktorí boli zabití na zemi.“


