Kresťania si radi kopnú, ANTI, to, čo robí často cirkev, s Bohom nemá nič spoločné.
Kresťania si radi kopnú, ANTI, to, čo robí často cirkev, s Bohom nemá nič spoločné.
Je to HERETIK, ODPADLÍK.
Ja ho ignorujem, mali by ho všetci.
Keď sa necháva zneužívať ešte aj politikmi.
Žiadna škoda, ANTIpápež, HERETIK je učinené zlo!
Zjavenie Jána.
Pietro 77,
fanatik....JA CHCEM LIEČBU A NIE VAKCÍNU!
Experimenty na mne nikto robiť nebude!!!!
A očkovanci, ŠÍRIČI KOVIDU budú prekliati, alebo exkomunikovaní????
Prajem im oboje.
HERETIK, ANTIpápež zaujíma len húfnicu a pár zadubencov.
Fuj.
http://www.hlavnydennik.sk/2021/07/20/aktual…
Hoax, asi.
Keby to tak bola pravda!
Zaujímavý postreh:
Slováci NEPODPISUJÚ petíciu za dobrovoľnosť očkovania!
Prečo sa podpísalo len ± 14 200 ľudí?
Slováci sa nechcú ani liečiť!
Mesíkovu petíciu za liečbu kovidu IVERMECTINOM podpísalo približne rovnaké množstvo ľudí.
https://www.badatel.net/konatelia-pfizeru-su…
Podvody Pfizeru.
+++++++++++++++++
Emotívna spoveď vyvoláva vo mne pocit nasledovať ťa.
PS. Mám nesplnený sen púť sv.Jakuba.
Svet sa zmenil, nič už nebude ako predtým.
Roky pribúdajú, šance na splnenie snov klesajú.
Prečítanie tohto blogu mi umožnilo vybaviť si, resp. v duchu prežiť spolu s tebou všetky pocity, terapiu duše.
Milujem miesta plné zázračnej energie a ich účinky na moju dušu.
Veľmi cenné informácie.
Presstitúti to prejdú mlčaním.
+++++++++++++++++++++++
Generálny prokurátor sa prizerá, ako vláda ignoruje rozhodnutie Ústavného súdu?
Jozef, čo sa stalo na Luníku 9 ?
Pozorovateľ, ktože si vytrel r.ť rozhodnutím ÚSTAVNÉHO SÚDU?
Fico??????
Nebola to vládna mrzká lúza???
Prestaň klamať spolu s presstitútmi podplatených denníkov.
Nie je to pravda!
Za chvíľu už budeme musieť mať kovidpas aj na prechod z izby do izby.
Matovič dovolí, aby Sputnikom zaočkovaných ľudí šikanovali, vyžadujú od nich test PCR!
"Ďakujeme", voliči tejto mrzkej lúzy.
"Ďakujeme", PRESSTITÚTI, že na to poukazujete .
Vláda si vytrela kisku ROZHODNUTÍM ÚSTAVNÉHO SÚDU.
Už aj ty Brutus? LEBOFICOLEBOFICO?
Čo s tým má Fico?
Zlomia ich, za peniaze si dajú pichnúť hocičo.
Odporúčame