Writer;
Ja si vyprosím, aby si mi vypisoval : NETREP, DAJ SA ZAOČKOVAŤ.... blablabla.
Viem, čo chcem a čo mám robiť.
Nie som antivaxer.
Počkám si...
mRNA do mňa nedostane nik, resp. žiadnu mňamku z menu "vakcín".
Rovnako sa neplánujem očkovať minimálne 1 x ročne.
Nikoho neodhováram, neodsudzujem.
Ak dám link na niečo, čo by mohlo niekoho osloviť, je to bez urážok, navádzania, odsudzovania.
Jediné, čo mi extrémne vadí, je očkovanie detí a tehotných žien.

