Mikas nie je úbožiak.
Je prostitút!
Taký sprostý nie je, aby nevedel, čo robí.
Mikas nie je úbožiak.
Je prostitút!
Taký sprostý nie je, aby nevedel, čo robí.
Max, veď v poriadku.
NIKTO by nemal rozhodovať o našom vlastnom zdraví, ak ide o experimentálne vakcíny, len my SAMI.
Ja nikomu nebránim, nikoho neodhováram.
Len ma bolí, že chcú týmto očkovať tehotné a deti.
Nie som antivaxer, bežné vakcíny mám v sebe.
Za to, že ho po ťažkej operácii vodili spútaneho na "medveďa", že ho nechali zrútiť sa, že Naď zúril, vyhrážal sa, keď unikla lekárska správa, že Krvavá Mary klamala, atď. musia prísť tresty.
Verím Žilinkovi, dúfam, že nebudú potrestaní len tí služobne "najnižší" zločinci.
https://www.hlavnespravy.sk/vyskumnik-vakcin…
https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/05/nosit…
ODKAZY PRE NICK NÁZOR 66, ktorý nechápe, kde žije a nechápe ROZDIEL medzi vektorovou a mRNA "vakcínou" - teda génovou terapiou.
Tak čítaj a pochopíš, pravda tu nie je, zmazali mi linky. Skúsim znova:
Pravda, hanbím sa, že žijem v štáte, kde mažete
slušný príspevok, ktorý obsahuje link na prehlásenie výrobcu vakcíny, aj názor nositeľa Nobelovej ceny a rakúskej lekárky, matky.
Dobrý článok, ++++++++++
https://www.hlavnespravy.sk/vyskumnik-vakcin…
https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/05/nosit…
Zodpovednosť za očkovanie by nemalo spočívať
len na ľuďoch ktorí ho absolvujú hlavne z dôvodu, že sú vydieraní.
Normálny človek si uvedomuje, že svojmu podpisom preberá zodpovednosť za následky, že v tom ostane sám!
"Vakcíny" NIE SÚ schválené, je to obludný experiment na ľuďoch.
Nik príčetný to nepodpíše.
Marionete treba odňať občianstvo.
Všetkým by sa uľavilo.
Doživotný zákaz vstupu na Slovensko.
Načo vystupuje v deň, kedy oslavujú, resp. pripomínajú si Slováci?
ODPORNÉ!
Veď fajn, ale nezmiznú, len sa rozlezú ako smrad.
Dominik Hutko,
dlho ste hľadali, až ste našli Kresáka????
Ctíme si p. Harabina a emeritného sudcu Ústavného súdu doktor Drgonca,
mladého Harabina, sudcu MIĽANA, Adrianu Krajníkovú, pána Baránka!
Nemáte guráž osloviť SKUTOČNÉ kapacity?
Uctievačov PRATASEVIČA, Cichanovskej a vlády mrzkej lúzy
Nemajú novinársku česť!
Charakter, vedomosti, zodpovednosť.
A ten obézny biely kôň tejto vlády si prilepší o
63 000 Eur!
Držhubné.
Som pacifista, neznášam ani vulgárne hádky, hlučných a ukričaných ľudí.
No počas vládnutia tejto chunty sa mením, dochádzajú mi nervy, trpezlivosť a používam expresívnejšie výrazy.
PODPORÍM AKÚKOĽVEK INICIATÍVU, ktorá pomôže Slovensku zbaviť sa tejto mrzkej lúzy.
O odchode zo SK uvažujem od volieb.
V rodine nemám podporu, aj keď si všetci uvedomujú, že ostať tu predstavuje veľmi veľké nebezpečenstvo v každej oblasti života.
Haraburdy, cicači príspevku za volebný výsledok.
VŠETCI nech vypadnú naveky a nikomu chýbať nebudú.
Naučili sa však žiť na vysokej nohe, rozkrádať, vydierať ľudí, nedodržiavajú vlastné nariadenia...
Preto budú migrovať do iných strán. V bežnom živote sú nepoužiteľní!
Soroš + usácka ambasáda: zlá investícia!
Slovensko: veeeeľmi sa tešíme, že vypadnú.
Nebyť zmareného referenda, boli by oveľa skôr tam, kde patria.
Fuj.
Za príspevok ++++++
Za obsah Bihariová má ------------samé mi mínusy.
Takto ZNIČIŤ článkom Deň zvrchovanosti.
HANBA PRESSTITÚTI.
Voliči Pellegriniho Hlasu = PS + SAS.
K nim sa radi pridajú Oľano, možno - ak prejdú a nebudú migrovať - aj Žaludi.
Darmo všetci dúfame a úfame sa v SMER.
S kým sa spojí SMER, resp. kto pôjde s opľúvaným Smerom?
MYSLITE NA TO,
PRESMERUJTE SVOJE HLASY INAM, nevoľte túto lúzu!
Lúzu zničí len a len SILNÁ OPOZÍCIA.
Odporúčame