Vysvetlí nám satyricom, ako kovid rozozná vlakovú stanicu?
Hranicu?
Situácia nevyžaduje týranie občanov, dokonca platenými testami, ktoré sme MY už raz zaplatili.
Nekupoval ich Mikas!
Vysvetlí nám satyricom, ako kovid rozozná vlakovú stanicu?
Hranicu?
Situácia nevyžaduje týranie občanov, dokonca platenými testami, ktoré sme MY už raz zaplatili.
Nekupoval ich Mikas!
PROTESTY NA HRANICIACH MUSIA TRVAŤ OVEĽA DLHŠIE.
TOTO JE NIČ.
MUSIA TRVAŤ DOVTEDY, KÝM NESTIAHNU VYHLÁŠKU!!!
INAK TO NEMÁ VÝZNAM.
NONSTOP BLOKOVANIE MOZE POMÔCŤ.
Aj v minulosti boli chrípky, aj chrípky spôsobuje koronavírus.
Maximálne zavreli na týždeň školu.
Uvedomte si, že tieto opatrenia NÁS ZNIČIA- ĽUDSTVO AJ EKONOMIKY!!!
Preč s kovid šikanovaním.
DOKEDY BUDE TRVAŤ?
KOVID NEZMIZNE.
IDETE NEZAOČKOVANÝCH VYZABÍJAŤ ABY STE SA NAKAZILI SAMI ?
OČKOVANIE NEPOMÁHA.
Aj dnes si ma veľmi potešil Ivan Hečko, vďaka.
+++++++++++++++++++
U nás žiť je tragédiou.
Pretože "náš" systém neumožňuje obrátiť sa na akýkoľvek súd so žiadosťou o prešetrenie kovid šikany.
Ostáva nám len obrátiť sa na ESĽP a do Štrasburgu, kde sa výsledku dočká človek po rokoch.
Pán Švec, pomohlo by prísť s konkrétnym návrhom.
Je mi ľúto, že Váš otecko už nemôže ďalej rozvíjať svoj program. Zároveň dúfam, že budete pokračovať v jeho stopách.
Viac ako 80 percent ľudí je oprávnené nespokojných.
Čakáme na "manuál".
PODPORÍM Vás.
Príďte do Infovojny, predstavte nám kroky DOPREDU, program, atď.
Veľa síl a úspechov želám.
Svieži článok s jemnou iróniou sa nielen dobre číta, ale nesie jasné posolstvo.
Zdá sa, že Slovensko je semeniskom ratlíkov.
V politike chýbajú osobnosti s víziou.
Či sa mi to páči, alebo nie, po istej stránke moje kritériá spĺňa Fico a Harabin.
Ďakujeme, Smer!
Ale na arcisatana ANTIpápeža, HERETIKA, odpadlíka, ktorý velebí Judáša, homosexuálov, LGBTIQ
PRAVÍ KRESŤANIA NIE SÚ ZVEDAVÍ.
OPĽULI by túto satanistickú zvrhlú kreatúru, ktorá sa vzdala Boha a pridala sa k slobodomurárskej lóži. Áno, k tej, ktorá velebí pedofíliu a krvavé rituály.
NE-PRAVDA
ZASE ZAVÁDZAJÚCI TITUL ČLÁNKU!!?
ORBÁN to robí veľmi dobre, férovo a demokraticky.
Smra.di vo vláde na SK by sa odvážili jednať s občanmi?
S referendom si u nás vytierajú r.ť.
Fašizmus a segregácia sa aplikujú na občanov denno-denne.
PRESTITÚTI mlčia! Kolaborujú s vládou.
Nič iné si tento zradca nezaslúži.
Praví kresťania by ho mali opľuť.
Prečo myslíš Pazi, že kovid pozná hranicu, vlakovú stanicu, Lidl, Kaufland, Billu?
Množstvo kresťanov posielajú farári na očkovanie, ovečky ich poslúchajú.
Nevadí im, že vakcína obsahuje opičie gény, alebo je vyrobená z potratených plodov, ani že im preformátuje DNA.
Vraj kresťania...
A našiel sa aj BIOETIK, ktorý ľudí presviedča, že to je ok.
Pápež František?
On je ANTIPÁPEŽ, HERETIK.
Pribúdajú záhadné úmrtia pilotov:
Šírenie parazitov by si mal každý zodpovedný človek naštudovať.
Predstavte si, že neodčervené deti z osád chodia do škôl s bielymi.
Rodičia sa musia mať na pozore.
Odporúčame