Opozícia by sa mala spojiť. Kovidofašizmus nás čochvíľa prevalcuje. Je najvyšší čas.
Blog sa síce dobre číta, ale na slovenskej scéne NIE JE OPOZÍCIA.
Veľmi si želám, aby bola. Žiaľ, Harabin má pravdu. Terajšia vláda chodí na US ambasádu prednými dverami, predošlá chodila zadnými.
Dôvodom mojej skepsy je hlasovanie poslancov v NR SR za Zákon o hospodárskej mobilizácii a za Zákon o hybridnej hrozbe (pardon, presný názov mi vypadol).
Zároveň sledujem hlasovanie europoslancov EP.
Smeráci hlasujú ZA všetko, maximalne sa zdržia.
Vrchol je, že zahlasovali aj za návrh, aby bolo potrestané Maďarsko za tzv. Orbánov zákon o ochrane pred pedofíliou.
Nezabúdam, ako hlasovali Smeráci, keď zasadal Brannobezpečnostný výbor kvôli Pratasevičovi. Heger odlietal po hlasovaní do Bruselu. Smeráci zase zradili, podporili sankcie voči Bielorusku.
NIET KOHO VOLIŤ.
Treba zmeniť volebný systém, potrebujeme priamu demokraciu! Nie zabetónovaných poslancov, ktorí bez súhlasu ĽUDU menia Ústavu, zákony, klamú, kradnú a to všetko beztrestne, bez možnosti ich odvolať.
https://hnutiespd.webnode.sk/