Denník Nádor už kope aj do liberálov:
Francúzsko ruší nemocničné lôžka.
Slovensko sa chystá rušiť lôžka a reprofilovať nemocnice.
Bude tu ešte väčší masaker ako vlani a začiatkom tohto roka!
Krutá realita.
JFoo ++++++++++++
Veľa ľudí sa chce LIEČIŤ.
Máme nárok na liečbu!
https://finweb.hnonline.sk/zahranicna-ekonom…
Na link zareagovali diskutéri.
Vraj digitálne meny, ....
A JE TO TU!
Informácie o digitálnom € od Kažimíra.
Kontrola pohybu peňazí.
Máme dohodu s koronavírusom.
Papalášom s výnimkou sa koronavírus vyhne!
https://veci-verejne.sk/j-drgonec-mame-dohod…
Píše emeritný sudca Ústavného súdu doktor Drgonec.
A prečo štát avizuje, že príde 3 milióny vakcín?
Keď ich máme prebytok?
Zlé hospodárenie s verejnými financiami nikomu nevadí?
Veď na Slovensko neprídu "vakcíny" ZADARMO!
Kto sa na kšeftoch nabalí? EÚ a farmafirmy!
Na ktoré sú napojení vládni predstavitelia, pediatri, lekári, krízový štáb.
A Transparenty International a Tódová sú ticho.
Nie, Eurolab Lambda chce ďalej ryžovať a kupovať testy!
Platíme ich zo štátneho rozpočtu!
To, že ich budú v blízkej budúcnosti občania platiť po druhýkrát zo svojho nikomu nevadí!
Pfizer pred uvedením "vakcíny" netestoval toto:
https://www.badatel.net/pfizer-vynechal-dole…
Priznáva to.
A chcú to pichať deťom a tehotným!
Keďže je toľko záujemcov o experimentálne "vakcíny" je aj škoda pre nich dodávať info o nebezpečenstve, ktoré im hrozí.
Mária KOLÍKOVÁ má nulovú empatiu, dokonca sa v tom, aké sú podmienky v kolúznej väzbe vyžíva.
Zato práva DEVIANTOV bráni ako lev!
Je mi zle!
Odsudzujem opovrhnutia hodné neľudské príspevky sadistických hyen v diskusii.
Čo ste to za ľudia?
Zmanipulované kreatúry ste!
NIKOHO nesmieme TÝRAŤ, mučiť.
A je hanbou, že sa v tom ŠP, ŠTS, ZÁLESKÁ vyžívajú!!!!
Ak sa nadužíva kolúzna väzba, ak v nej ľudia trpia, je to TRESTNÉ.
HANBA SLOVENSKO!!!
Pedro ++++++++++++++
A to stačí, aby ho Heger neodvolal!
Len či nešlo o závisť?
Človek s takým príjmom mohol mať doma peňazí ako pliev.
Čo myslíte, ako prišla k peniazom kobylka?
Alebo Kolár? Mikulec? Atď.
Sadisti to budú naťahovať rovnako, ako v prípade Jankovskej.
Marec:
Ako ovplyvňuje tvoje zdravie Fico????
Bráni ti snáď niečo? Zakazuje ti niečo?
Áno, SPODINA vo vláde aj v krízovom štábe!
Ptah59:
O kom točíš????
Tu sa protestuje PROTI ČLENOM KRÍZOVÉHO ŠTÁBU PRIAMO NAPOJENÝCH NA FARMAFIRMY!!!!!
KTORÍ VYVÝJAJÚ ENORMNÝ TLAK NA ĽUDÍ, KTORI SA OČKOVAŤ NECHCÚ, ALEBO NEMÔŽU!!!
VAKCÍNY SÚ PODMIENEČNE SCHVÁLENÉ.
KRČMÉRY PRIZNAL, ŽE ÚČINKY SA VYHODNOTIS PO 5 ROKOCH!!!!
NAPRIEK TOMU DRÍSTA, ŽE MUSI BYŤ ZAOČKOVANÁ CELÁ PLANÉTA NA 100 PERCENT!
Buď je psychicky uchylný, alebo kvôli nefunkčnej časti mozgu by mal byť nesvojprávny.
NA ROZDIEL OD TÝCH, KTORÝM TO MYSLÍ!!!
Odporúčame