Pozrite, ako hlasovali europoslanci, Smeráci hlasovali ZA potrestanie Maďarska za tzv. Orbánov zákon o pedofílii na školách.
Pozrite, ako hlasovali europoslanci, Smeráci hlasovali ZA potrestanie Maďarska za tzv. Orbánov zákon o pedofílii na školách.
Čo robí, resp. bude robiť sorošovka v Živene?
Ste normálni?
Infiltrovať si blchu do kožucha!
Všade majú soršovci svojich ľudí.
Skrz na skrz je Slovensko prehnité.
Budú rabovačky!
Kedy nás, občanov - lebo o naše peniaze ide -
ráči Drobov predavač vodky oboznámiť, kde a na čo minula táto vláda 8 miliárd €?
Musíme zmeniť volebný systém, ak chceme aby sme mohli odvolávať poslancov, ktorí nám klamú, šikanujú nás, kradnú, atď.
Tu je návod:
Předmět: Fwd: V Rakousku - to jsou panečku změny s migranty!!! Od té doby téměř "záhadně zmizely" z českých zpravodajských serverů veškeré informace o našich sousedech...
Satanisti obetujú deti.
Vláda HEGERA NEZDOKLADOVALA, kde skončilo 8 miliárd.
Kamenický zotrel HEGERA!
Presstitúti, dobrý námet na investigatívu.
A vy nič.
Nikto nič.
Nezaujíma vás to?
Nás áno!
Poďme do terénu a makajte, zapredanci, už mali vo všetkých denníkoch svietiť titulky, že vláda NEVIE zdokladovať 8 miliárd eur!!!!
Čo ešte Makó vypotí?
PS: čo je s Pčolinským?
Už ho zbavili mlčanlivosti?
Čo dostal Krajniak za vybavenie bezpečnostnej previerky pre Lipšica?
Presstitúti majú uhorkovú sezónu?
Píšu len aby dačo napísali.
Ten Makó si robí už dlho z každého dobrý deň.
Flagellum,
Zomierajú očkovaní na Deltu?
Ak nie, tak zomrú na následky očkovania.
Ak tu budeš o 2 roky, napíš, ako sa máš.
Doktor Beran tvrdí, že predpokladaná smrtnosť na Deltu je nižšia, ako predpoklad, že ťa zrazí auto.
Kto sa chce očkovať a znášať následky, nech tak urobí.
Kto sa nechce očkovať, tomu dajte pokoj.
Má, ako svojprávny, na to nárok.
Keď sa začnú prejavovať následky očkovania, budú snáď nezaočkovaní vykrikovať, aby sme očkovancov NELIEČILI? Alebo aby si liečbu následkov hradili zo SVOJHO?
Dajte už POKOJ.
Zbavte sa NENÁVISTI, ŽITE, život máme len jeden.
Frame, vďaka, toto je úžasné, ani sa mi nechce veriť, že nesnívam!
Treba to zdieľať všade, kde sa dá.
Ukladám link, budem ho zverejňovať všade!
Ďakujem!!!!!!!!
Úplatky? Niektorí lekári si ich vypýtajú!
A propo, počas prvej vlny NELIEČILI, mnohí ani cez telefón, ale platy brali.
Odporúčam vypočujte si Štubniaka, video na tému, čo na nás vláda chystá!
ZASE nás nebudú liečiť...
Úbohí naivní Moldavci....
Odovzdali svoj osud do rúk liberálky...
To trpko oľutujú!
++++++++++++++++Andysta
Softy, mesačne platíme p-rezidentke
jazykový kurz angličtiny za 20 000€!!!!!!!
Idi.otov zo zelovocu, napr. baklažán s IQ tykve idem dať do kompostu, do IGNORE.
Odporúčame