Aj za neposkytovanie zdravotníckej starostlivosti s následkom smrti!
NELIEČIA!
KRADNÚ!
KLAMÚ!
PRZNIA ÚSTAVU A IGNORUJÚ ĽUDSKÉ PRÁVA!
OŽOBRAČUJÚ NÁROD, NEVEDIA VLÁDNUŤ!
SÚ TO MENTÁLNE PODDIMENZOVANÍ ÚBOŽIACI!
Aj za neposkytovanie zdravotníckej starostlivosti s následkom smrti!
NELIEČIA!
KRADNÚ!
KLAMÚ!
PRZNIA ÚSTAVU A IGNORUJÚ ĽUDSKÉ PRÁVA!
OŽOBRAČUJÚ NÁROD, NEVEDIA VLÁDNUŤ!
SÚ TO MENTÁLNE PODDIMENZOVANÍ ÚBOŽIACI!
https://gumurin.blog.pravda.sk/2020/03/09/vd…
Za čo ďakovať tejto vláde mrzkej lúzy?
Barco:
https://gumurin.blog.pravda.sk/2020/03/09/vd…
Tejto vláde budeme môcť poďakovať len za jediné: že skončia do jedného v base!
Nech zmiznú z našich životov, lúza hnusná
https://gumurin.blog.pravda.sk/2020/03/09/vd…
Keď skončí táto vláda, budeme ďakovať za núdzové stavy, krivenie práva, ignorovanie Ústavy SR, Charty ľudských práv, neliečenie, odstavenie detí od vzdelania, zaťahovania Slovenska do konfliktov cudzích štátov, krachovanie ekonomiky, zničené životy!
Si výborný Archibald +++++
To je štátnik, bravó Rusko.
Dnes sa Fiona rozplývala nad OXYMETRAMI...
Ľudia bez testu nesmú chodiť dýchať čerstvý vzduch, hlavne si však môžu odmerať saturáciu.
Hanba jej aj za vyjadrenie, že oxymeter môže zachrániť život, PARADOXNE však nikdy NEPODPORILA IVERMECTIN.
Dnes na Infovojne informoval pán, ktorý sa vrátil z Maldív.
Na letisku trma-vrma. Nie každý mal apku
e-karantény, kto ju nemal, musel si ju nainštalovať, aby bol odbavený.
Slováci, ktorí už boli po 2.dávke vakcíny museli ísť na PCR test ako SAMOPLÁTCOVIA. Hoci všetci absolvovali AG test pred nástupom do lietadla.
Tí, ktorí nemali 2.dávku vakcíny, mohli ísť domov do karantény a na 8. deň mohli ísť na PCR test ZADARMO.
Blázinec a la Slovakia.
Malinová, ďakujem ti, že si ma trochu povzbudila. Nevzdávaš sa.
Pozerám správy RTVS, o Ivermectine hlásili ako PRVÉ.
AK by vypadla Baťová, vymení ju automaticky Hederová?
Kto je táto pani?
Narážam na možnosť predĺženia výnimky aj po 1.8.2021. Kto bude nový minister a ako sa k výnimke postaví. A na to, či Baťovej kompetencia je prípadne požiadavku nového ministra na výnimku pre Ivermectin zamietnuť?
https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2021/02/0…
Pre všetkých, ktorí sa tu oháňajú vysokým prekračovaním dávok Ivermectinu a tvrdia, že až 12,5 krát prekračované dávky sa používajú pri liečbe, tak vedzte, že sú to klamstvá.
Tu je 1 liečebný osvedčený postup prevencie a liečby.
Veď áno, lenže Krajčiho za Ivermectin zarezali.
Colnice aj naďalej habú zásielky lieku Ivermectin, aj keď ti ho napr. pošle rodina v malom množstve a len pre tvoju potrebu.
Krajči ho totiž povolil používať len v nemocniciach a povolenie končí 1.8.2021.
Môžme si byť na 100 percent istí, že povolenie po 1.8.2021 už nový minister neobnoví.
ZVIERATÁ sú na tom lepšie, ako ľudia!
Ryžujú aj na neúčinnom predraženom Remdesivire. Ten schvália v pohode!
Neandertálec, nie je to pravda,
ale aj 10násobne prekročená dávka ťa neotrávi!
Pre teba je tu dostatok Remdesiviru.
https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/remd…
Alebo vakcíny
Kto je jej zástupkyňa/ striedačka Hederová?
Odporúčame