nie treba volit tych pravych ktori tu boli doteraz-ti nie len ze robili doteraz to iste a potajme ,ale narobili este aj vela ,vela dalsich lotrovin,Pozeraj sa v elektrickach a po mestach,pozeraj a navstiv socialnme zariadenia a budes prekvapeny kolkych ich tam uvidis.Tych ktory by tam podla reci Peleho byt vobec nemali!Ja verim Igorovi ,on dodrzi co povedal,a kto s nim pojde do koalicie ,ten bude musiet respektovat jeho pravidla!Aj ked ho kral nazval "blaznom",ale uz v stredoveku boli ti akoze " blazni" jediny normalni ludia na kralovskych dvoroch......a teraz parlamentoch....

