Tak ako Donald povedal na adresu Gretky v Davose:"Proroci apokalipse boli v dejinach ludstva odjakziva.Na tych sa vsak buducnost staviat neda................"Jeho heslo do volieb bolo "Urobme ameriku silnou opät"a ono sa mu to zatial jednoznacne dari,dokonca tak ,ze tzv."demokratom"nepomahaju ani uderi pod pas......a zo zufalstva podnikaju taketo dopredu k neuspechu odsdudene skutky.Dalsie volby ich caka velmi studena sprcha.A tych co nenavidia Trumpa tak isto.V prvom rade je to A.Merkel a s nou cely Bruselsky ansambel......

