migracia s tichym suhlasom smeru uz davno prebieha!Treba iba otvorit oci a pozerat sa okolo seba....Kto nechce nevidi.....Skutocnost ,ze iba Slovensko nie je v tejto suvislost EU komisiou kritizovane a napadane ma svoju tichu pricinu.Sam minister zahranicnych veci Slovenskej republiky a nominant Smeru M.Lajciak je dokonca krstnym otcom Migracneho paktu.....Treba si uvedomit,ze bez suhlasu sefa strany-R.Fica by si Lajciak ani neprdol.......
Takze ked chces aby narod sa postavil proti ilegalnej migracii tak treba nevolit v prvom rade Smer......

