...ale cia....vždy pripravený troll...hahaha
...ale cia....vždy pripravený troll...hahaha
Ako sa to ten volal.....a milosevic......a jeho kumpáni?.......veď je to už jedno
Dodržuj zakony, pravidlá slušného správania, neryp......a nikto ti nebude nadavat
Ty si začal s tými tvojimi crevamy
...no ale ty si začal prvy
Bardejovcan......navrhujem zmier.....čo ty na to?
Bzanovci......dobrý biznis......koľko má z toho fic?......a pardon tiež o tom nevedel
Z pohľadu firmy kde pracujem bol rok2019 suverénne najlepší v jej histórii.....ale buduci rok sa očakáva biednejsi....uvidíme na konci roku 2020
Vždy je to všetko o ľuďoch.....o dodržiavaní zákonov, o kontrole, o zmluvách....
Viacmenej to asi tak bude
Nech žije Zuzana Caputova.....najlepsi prezident akého Slovensko môže mat
S plnymi vreckami...,.aj ja budem ľavicová jednickA
Odporúčame