Nie som Kotleba...populizmus
Ruské besnenie by bolo....ešte že ten Putin ich drží na uzde
Rusofili útočia na všetko živé okolo seba okrem rostasovin....a pri témach o Rusku to dostávajú späť vyzrať...tod vsjo
Rozhodnem sa podľa programu kandidátky a predvolebných diskusii......a tej zaujimavejsej dám hlas....aspoň tak za mna
Nech urobia prieskum ako ovplyvnuju prieskumy volicov.......predpokladam ze ovplyvnia zanedbateľné percento....žiadna strana nemôže vyhlasit že prieskumy im zoberú 5%........resp. nech to dokážu.......najdôležitejšie pre voličov sú volebné programu, kandidátky a predvolebné diskusie.....ak niekto ide do volieb s heslami znarodnime, zvýšime dôchodky, zadarmo zdravotníctvo atď nemôže čakať vo voľbách 20%
Každý jeden bez ohľadu kto to je ak nekoná v rámci zákona musí byť potrestaný......to je základ spravodlivosti
..Výborná správa......za toto bojujeme.....skorumpovaný činitelia a s nimi spojení mafiáni patria do basy
....indiánov kynozili bledé tváre....
...a mládenci.....koho vlastne idete voliť?
Kukulienka.....ty si tiež slobodná?
Peniaze z predaja panta rei zjavne nevadia......svinstvo
Rostas má smolu že žije v tejto dobe po boku goebelsa by bol hviezda
Presne...to urobte ako prvé hneď zajtra
Máš vyše 15000 príspevkov......klobúk dole.....to ako stíhaš?
Trolovia si dnes robia svoju prácu.....ale zbytocne
Odporúčame