Lebo kisku neodsúdili.....
Ten Harabin dnes prerazil vlastne dno......a vraj hlbšie sa už nedá ist
Čo by robil človek s talentom rostasa za 2,svetovej vojny?.....no predsa v goebelsovom presscentre písal o zidoch
Keby ten váš rostas toto publikoval za socializmu tak ide na tvrdo do basy....bez pardonu. Takéto kreatúry s týmito článkami rozpútali 2.svetovu vojnu
Tu demokraciu nastolila len mazurek so sujom z detvy....hahaha
Faraga vymyslel brexit....koho záujmy tým sledoval?,..,.....urcite nie bežných Briti
Opička toto nerozchodi...hahaha
Vyholené prasacej hlavy...čierne odetý......pararela lsns
Na porazenie ......hahaha.....prasa sa tlačí ku korytu....opička tvrdí že je nevinna
Karel gott...Boh....je to tak
....už si to uvedomil aj Johnson......chorý výmysel faraga....teda brexit.....nebude
...mať tú meciarovcov dankovcov a podobnú háveď. ktorým by najviac vyhovovala sk koruna a nie euro....zadlžovanie a inflácia a tlačenie peňazí.....teraz by boo 100sk...1euro......ako dinar
Odporúčame