Pri mh17 sa napríklad neznicili
Majiteľ lietadla chce vedieť prečo sa zrútilo jeho lietadlo......kto to zaplatí?......boing, neschopný pilot...alebo
Veľké pozitívum pre európske firmy vyrábajúce pre letecký priemysel
Myslíš že im Irán vydá skrinku po ich vyšetrovaní?....neverím že áno.....ale to už tak na svete chodi
Jasné.....myslím že ťa Ukrajinská letecká spoločnosť bude spolupracovať s boingom....je to v záujme oboch
Ukrajinské lietadlo = Ukrajinská cierna skrinka.......keby lietadlo bolo iránske.....nech si skrinkou robia čo chcu
Dnešok ukázal že všetko zle ja niečo dobré.....ajhľa....USA a Irán idú rokovať.....zrazu sa to da
...už dal Irán čiernu skrinku ukrajincom?......lietadlo bolo ukrajinské aj čierna skrinka je Ukrajinská.......či?.....nejaký problém?
Nech Irán poskytne čierne skrinky z lietadla.......načo konšpirácie.....
Žiadna demokratická okupácia neexistuje.....bude to okupácia.......keď už tak Republikánska okupácia republikana trumpa.....trkvasa
Trump na konci svojho obdobia ukázal aký je trkvas......čo od tej rakety čakal?
Kto je konečný užívateľ v skytoole?.....cyperská schránková firma?......preco?????....zlodejina
Jednoznačne len odchod.....ináč to uz bude okupácia.....
Od začiatku výberu mýta sa vybralo 1,6 mld.eur. Na výstavbu diaľnic sa použilo 96 míľ.eur. Zvyšok išiel na sukromne ucty. Fico zasa nič nevie.....
Tomu sa hovorí láska až za hrob.....mucenici uslapani v tlacenici
Čítajte čo píšu iranci o tom..... ncr-iran.org
Odporúčame