....ale no tak kocnerove stádo....banda mafianska
..koľko ešte je treba?....koľko ešte je treba aby zločinci boli v base?
Aha sviňa.... step by step.......slovanikistan
Truban....si truuuuuba.....takého blba ťažko najdes
...ty respondenti v prieskume čítali aj volebné programy jednotlivých strán?
Ešte plavcana a lubyovu do basy za rozkrádanie eurofondov
Nečítal som článok.....denník pravda v poslednej dobe uverejňuje ( nemorálne a na za zaplakanie články ).....tzv. živnú pôdu pre diskutérov,......zamyslite sa redaktory pravdy.....mne to pripadá ako je prídem z Rakúska a vidím bazmekistan ficilianiu
No ty teda musíš byť riadna cervenohneda zverina......hahaha
Cervenohneda Močiarna banda ako vždy predvádza svoju debilitu....hahaha
Si premudrelyyyy.....zasa ujo čo chváli utrpenie pod Ruskou labou.....ťahaj za ural
Krasný slnečný deň a navyše skvelá zábava na tomto fore....cervenohneda a hnedocervena banda mociarnikov a psychopatov salie.....hahaha
No to som caputovolic.....a teba tipujem za kotletovolica alebo harabovolica......v podstate je to jedno
Dlhé roky je Slovan ničom....teraz je tak isto o ničom.......a bude zasa dlho nicom.......mne to nevadí zvyknete si tiez....je to len sport
Ešte jeden pohľad na Zuzanu ak je pekná...a ide sa spat
Odporúčame