Vôbec jpp....ani sa neodvážim napísať kto mi to povedal....je to tak.....ale tá osoba je vo vile pod parlamentom....vila s výťahom....X6 aX5..atď....bohuzial
Vôbec jpp....ani sa neodvážim napísať kto mi to povedal....je to tak.....ale tá osoba je vo vile pod parlamentom....vila s výťahom....X6 aX5..atď....bohuzial
.....ale pozor...po tých sprostých zas prídu osobnosti.....viď akcia Ruska dole....Slota ml....Kaliňák ml....atď.....a kde je kicura ml.?
...no pozor....ešte môže zamiešať karty aj strana p.jankovskej a p. Kocnera...
Ja prídem len ak príde aj Jankovska...buhaha
...tomu sa hovorí prd ukasenko.....buhahaha..on pripustil
Fico...ako vždy o ničom nevedel.....teda ani Pelle......to je ale náhoda....buhahaha
...nielen jankovska...moja skúsenosť.....jedna blízka advokátka hovorí.....sudkyňa mi povedala že si mam napisat rozsudok...no a taký bude rozsudok.....zjavne bežná prax.....tak isto ako napr.nakupca dostával od predajcu tzv. vsimne....odhaľovať a do basy....nakoľko ono pokušenie na rýchly zárobok stále bolo a je a bude
...no vidíte....aké je ľahké zarobiť milióny....napr. na zmenkách...no problém.....a potom sa už len ukazovať v nedeľňajšej Smotánke...aký sú skvelý šikovný pracovitý....a hlavne rozdávať úsmevy....hahaha
..len pozn. SMER a HLAS...Žiga, Paška (nebohý),Rasi....t.j. VŠ kraj zemepani......Pelle a jeho kamoši....SK kraj zemepani....Fico....atd
Tak smeru sa nepozdáva!?!?!...HM....obratom ponúknu svojho kandidáta.....či nie?.....či?....počkaj!?...?či?.???.kto???
Samotný Matovič otvoril oči...Matovič je blbec....koniec Matovič!!!!.....koniec.....Fico pelle....a tá fašistická banda..paa navzdy
Matovič....zavidenia hodne vytazstvo vo voľbách!!!!!....po voľbách Matovič je synonymom hanby na vlastnú osobu...vlastnú osobu..na tri životy!!!!....
Ty kresťan. Hahaha...z teba tá kresťanská láska priam sala
...HM...možno sa mnohý odvolajú..možno nikto.......čas ukáže....ja dnes netvrdím nič....dnes to isté môžeš tvrdiť aj ty
Určite ma to zaujalo....a hlavne pódium zo 17.11.2020....podavali si mikrofony medzi sebou a bojovali rečami za demokraciu všetci ty....čo ich predchodcovia potlačali .t.j. demokraciu...ich predchodcovia sa v hroboch obracaju
Odporúčame