Fasisti v uliciach...fuj
Fasisti v uliciach...fuj
....keď sa začne umierať vo veľkom.....až potom niektorým možno dôjde že covid nie je srandovna chripocka
....pribudlo a bude pribúdať....bude ako nebolo
Fasizmus a komunizmus..?všetko jedny svine!!!!!.....násilie...krv..smrt
Volil som sulika a budem ho zasa voliť....... Nerozumiem matovicovy....je to debil ..bohuzial
Všetko za Fica išlo do pi..CE......to je iná sranda teraz
...zelené kotlety budú smútiť plakať kliat a dostanú na hubu ako vždy....buhahaha
Nefajčím...0eur....pivo.....10eur/mes
Gratulujem sokoli!!!!....konečne výsledok....len tak dalej
Keď Orava chce covid....má ho tam......prajem
....podľa diskusie je viac než isté ze Globsec má úspech......veľmi zdraviu prospešné.....a tá Fica sa bála ze ústavný činiteľ sa tam môžu nakaziť koronou
Chvalabohu za prezidentku Zuzanu Caputovu!!!!!
...z bezpečnostného hľadiska je to rozumný krok
..aj čínske reštaurácie bijú na poplach?....hehehe
...po potratovom zákone určite druhá najdôležitejšia tema
Covid covid covid.....dnes a zajtra prebiehaju testy v mojej firme kde pracujem.....samozrejme sprevádzané cirkusom zeleného jadra jednobunkovych zamestnancov....oni sa nedajú testovať....nakoniec sa dali...
Tieto potratove hry sú totálne pi..čo..viny,......absolútny nonsens.....zasa nič potrebné parlament neriesi
Odporúčame