..a úprimne dúfam že ani ty
...akurát som ja môj syn poslali prihlášku na vykonávanie administratívnej prace pri nastávajúcich testoch...dúfam že nás vyberu
Pochopím že každá opozícia kritizuje koalíciu...všade na svete....ale táto opozícia odrádza ich voličov ísť sa otestovať...verím že túto voliči nie sú také ovce a uvedomujú si že sa jedná o ich zdravie a zdravie ich blízkych...brblos i...rasi Blanár Erik a Tomáš sa akurát na nich vy..seru
Ono je to tak....nech by bola akákoľvek opozícia...vždy bude kritizovať vládne opatrenia...nech sú aj tie najlepšie na svete
...z chlapskeho hľadiska...môj obdiv.....s kolárom som sa osobne stretol 2x...určite udržiavaný chlap......ale ako to ten chlap robí že tie ženy na neho letia....že by stále len tie peniaze?
...je strašné s akou agresivitou a nevraživosti sa tu prezentujú niektorý diskutery....
Primátor Dolného Kubína.....palec hore!!!!!.....toto je pristup
....bohužiaľ covid je drahá záležitosť....vykašlite sa na politiku....ľudia si majú chrániť svoje zdravie a vláda dáva im túto možnosť....podporujem túto akciu...lebo kto v týchto dňoch sa nechráni pred koronou ohrozuje mňa..teba ..vsetkych.....napr. také fajčenie alkohol atď kvitujem...nech si každý robí čo chce...ničí sám seba
....konečne sa ľudia spojili pre dobrú vec...aby sme sa ochránili pred covidom 19
Pozerám dnešné diskusie na kanáloch Markíza STV TA3.....všade o tomi stom ako cez kopirák......agresívny smerohlas .....ty robia všetko pre to aby testovanie nebolo....proste čím horšie tým lepsie
....ľudia sa musia správať zodpovedne....bez toho to nejde.....možno do pol roka bude účinná vakcína a potom snáď už covid bude minulosť....treba vydržať pol roka....čas beží rýchlo a pol rok ubehne ako voda
v Česku na vlastnej koži zistuju že covid nie je chripocka.....lepšie je učiť zas chýb toho duheho
Ty lotri z hlasu na čele s ich labuznikom perdelowym sú riadne hyeni....čo sa týka testovania
Vždy sa dá spraviť chyba....veríme že žiadne chyby nebudú.....a 20€ ?....štedrý rizikový príplatok....ale keď eu platí tak nech maju
Slovensko a Česko sú v koronasrackach....oproti mentality ľudí v Číne v Kórei ..atď na východe...ľudia vtomto teritóriu sa väčšinou vždy snažia celý systém a opatrenia oje.báť...os..rať...vych..cat...atď....a preto čuduj sa svete....korone s tu darí a bude dlho darit
Otestovať celé Slovensko...čo je infekčné do karantény....čo je zdravé do roboty....konyptroly na hraniciach....a dúfať že všetci infekčný budú mať ľahký priebeh ochorenia...keď bude vakcína zaočkovať.....len a len vtedy porazíme my a svet TUTU čínsku pliagu......ak máte niekto lepší návrh dajte.....
Dúfam že nikdy nebudem potrebovať sa liečiť...na nič....tadse j zomrieť zdravý a starý
Odporúčame