Skvelá správa pre svet....lump trump ide do prdele
Skvelá správa pre svet....lump trump ide do prdele
Systém Voľby v USA je takmer 300 rokov stary...totálny chaos v novodobom ponímaní...proste iný kraj....ako nerozumiem čo ich baví na ich baseballe...tak nerozumiem prečo nezmenili este ich volebný system
Juraj Seliga...správny postoj!!!!...
Výborne!!!!!..Kotleby nemienia dodržiavať pravidlá....preč s nimi
Zdravim....akurát som si otvoril zaslúžene pivo po dvoch dňoch testovania....namáhavé dva dni....proste veľa hodín na nohách...na našom odvetnom mieste sme boli vyborna partia...a to všetci sme sa spoznali len včera rano....som veľmi spokojný!!!
Ficiliani nie sú pri koryte.....oni presne vedia o aké milióny teraz prichadzju....preto sa silou mocou snažia testovanie zrusit
Nie....radšej nejakej vedeckej spoločnosti ktorú nikto nepoznal a sídli v nejakej garáži dať 5 míľ. Eur
Keď zdravotníci makajú nech majú....stále lepšie ako rozdávať milióny garážovým firmam
A koľko by bolo prípadov na Orave keby sa neboli testovali?
..zasa to "náboženstvo" mieru....ukázalo svoju tvar
..čo by si robil naviac a lepšie?
...obratom !!!!!.dajte link na lacnejší nákup antigenoveho testu na covid.....potom sa môžeme rozprávať.......v Londýne na letisku vám tiež spravia antigenovy test...za 80€.....dobre vidíte....koľko by tieto antigenove testy stály za kicuru?....hahaha
Nemusí prebehnúť...chýbajú zdravotníci....nemocnice nestíhajú....veľa zdravotníkov je v karanténe....výber čarovný prútik a zariad to aby bolo dobre
...opozícia zúri a zúri....odišiel kšeft a meno zapisaniavhodne do histórie....proste je to tak....nech sa opozícia s tým zmieriť a čaká do budúcich volieb.....the winner takes it All...tu balamutit a určovať svoje ovečky aby nešli sa otestovať....katastrofa....všetky ovce si musia uvedomiť že sa tu jedna o ich zdravie....keď bude po covide..nech sa páči politikarcte
...dnes má vybrali...a som rád....žiadna politika...čo je choré do karantény...čo je zdravé do roboty....na hraniciach testovať každého.....o dva mesiace sme čistý ako Čína....a možné sa chodiť lyžovať, welness, reštaurácie....do toho Slováci!!!
....cez víkend sa zúčastňujem na celoštátnom testovaní ako administratívna pomoc
....sloboda jednotlivca končí tam kde začína sloboda druhého jednotlivca.....alfa a omega spolunazivania
...akurát som videl reportáž z košickej pôrodnice...rodička nechcela si dať urobiť test na coronu a dat si Rusko....a tá suka jej advokátka...katastrofa....tak to teda sú sprosté nany
Odporúčame