Pi.curovy skončil biznis....dobrá správa pre Slovensko
Pi.curovy skončil biznis....dobrá správa pre Slovensko
Smerácky zlodeji v akcii....ďalšia šou rozkrádania.....NAKA sa o to postara
Pellgriniho zjavne kicura vôbec nezaujímal a tak kradol a kradol
...Trema je fakt....Janovská je hnoj.....ako sudca 2 2 2 2.....nasobny trest
Horší začiatok pre novú vládu už nemôže snáď ani byť....tu koronavirus
Ľudia musia makať celý život aby prežili.......chytraci chcú si žiť ako bohovia......tyto sudcovia musia dostať dvojnásobne tresty.....rozsudky na objednávku vie urobiť kazdy
Pelle má môj súhlas v riešení kríži korona virus
Na Markíze sprostá šou zo strany Matovič....
Jožo procko...chvalabohu je v parlamente...hahaha
,...iná to šou...hahaha....no to je v....
......správny postreh.....ale ako?
....a kritizujem aj Matovica......som zvedavý večer na markize
.....pelle sa nemal pozerať ako sa kradne.....ako sudcovia súdia na objednavku....teraz.sa prezentuje ako spása?....snaží sa ....nech sa snaží je to na prospech nás vsetkych
Ja som zvedavý na Markízu......Matovič.....bude to vlastná flacka?
Čo tu nie je jasné?.....omylom čo..čo..ti....zostrelili lietadlo.......tie vsjo
Odporúčame