Zas nepodceňujte Matovica.....určite je to bystrý človek a parlamentným vetrom oslahany....určite nie je sprostý.....len nasratý...to je jeho povaha
Zas nepodceňujte Matovica.....určite je to bystrý človek a parlamentným vetrom oslahany....určite nie je sprostý.....len nasratý...to je jeho povaha
Určite na tomto fóre sa to môže....kľudne dalej
...a čo to tak naraz.?.....kto podal trestné oznámenie?......meno....meno...meno!!!!
V Moskve bude asi nejaký zjazd...a kto pôjde ešte do Moskvy.....Danko alebo Kotleba?.......
Dakujem súdu za dobré odvedenú pracu
....a na koaličnej rade sa budú zdraviť Na stráž súdruhovia!!!!!
Mňa zas zaujíma ako budu kvicat svine keď budú odstavené od svojich valovou....hahaha
Ešteže Matovič rozhasil Systém Mimoriadne Efektívneho Rozkradania
HARAKTERY zahlasovali podľa svojich svedomí......hahaha
Dnes očakávam zaujímavú diskusiu na Markíze......Pelle Matovič Truban Kotleba Kiska.....hahaha
...sponzori sa prerátali......zlá investicia
..hahaha.....bodaj by ho chválil.....Matovič rozhasil celý Systém Mimoriadne Efektívneho Rozkradania
.......slučka sa sťahuje okolo Suligu......pamätajte na toto konštatovanie....
Ja si myslím že Matovič už sa pripravuje na funkciu premiéra.....určite posledný mesiac zmenil rétoriku....a veľmi dobre mu tu ide
No čo....všetko čo ma začiatok má aj koniec.. veľa prasiec už vie že bude odstavená od valová....hahaha......
Odporúčame