smerácky a SNS korupčné kauzy....to bolo niečo....čo ty na to?
smerácky a SNS korupčné kauzy....to bolo niečo....čo ty na to?
....nepokoje v osadách isto budú.....som zvedavý ako ich silové zložky potlacia
...jaj chľastu a cigarety chýbajú...hnusná korona tvrdo zaútočila na cigánske osady...hahaha
Samozrejme že bude veľa takých čo budú nadávať.....napr. už pred koronou zadlžené do krachu idúce firmy, lebo nedostanú od štátu nič ...alebo živnostníci zarábajúci bez bločka.....atď atď....to je korona to nevymyslis a nikto na to ani nemyslel
...je jedno kto čo si myslí .kmotra s kosou korona je tu na dlhšie ako sa optimisticky predpokladalo
Mali požiadať hlavných odborníkov na riešenie dopravných podnikov t.j. polony, Cellar a pellegrini
Ako je to možné?....Fico a pelle by mali vedieť dať odpoveď....dvaja parchanti
Koronavirus v moslimskom svete zďaleka neskončil.....a veď nech si aj moslimovia uziju
Ale som fakt rád že traja kamaráti pellegrini Cellar a polony utrpeli huby na prázdno v kauze sad Zvolen BBSK....hahaha.....
Kicura určite si žije z opatrení prijatých pellem
Praha bude krásna aj bez toho koneva
Jednoznačne hlavný a jedinny vinník tejto svetovej pandémia je Čína!!!!
Vďaka všetkým ktorý bojujú proti korone na slovensku
V dnešnej dobe snáď nieje väčšia sprostosť ako začať riešiť potraty a lgbt
..čo by povedali Italiani na opatrenia na slovensku?......predpokladám že ich rozum dobehol...
Takže korona vyťazi...sláva výrazom a česť porazenym
Odporúčame