Hranol.....lo fas......pelle..podrztaska
Hranol.....lo fas......pelle..podrztaska
Celý svet musí teraz spolupracovať.....nikto nevie do akej miery je imúnny...ekonomická katastrofa ......kto koho ako ?.....buďme rozumny
Ok Putin navštívil nemocnicu.....ale tvrdis že Matovič nerobí nic......robí !!!!!!
Ak nie teraz tak nikdy.....zabo mysie vojny musia skoncit
.čo to blabolas človeče?
USA bohužiaľ zažije utrpenie ako doposiaľ nikdy nezažili.....po korone verím že celý svet sa zmení v myslení.....v prvom rade je nutné vyzbrojiť ľudí proti vírusom!!!!!!
Z veľkej nudy su diskusie živnou pôdou pre konšpirácie.....každý večer máte oficiálne info z krízového stabu
NAKA a Matovič pracujú.......dočkáte sa výsledku v prípade kicura
Doporučujem komunikovať vecneca sledovať české Udalosti....obrovský rozdiel v informovanosti....teda ako som predpokladal Španielsko GB USA.......z iného sveta zatiaľ nič .....uvidime
13.te dôchodky a zrušenie vlakov zadarmo je len smet čo celý svet čaká.....ale osobne som optimista....buď vírus škápe sám ako sars a mers alebo sa v dohľadnej dobe nájde liek.....vec do troch mesiacov....potom recesia by mala tiež rýchlo pominut
Trollovia...čo vám bráni ísť protestovať do ulíc?....nemáte kľúče od dverí?....hahaha
Pozrite sa na opatrenia orbana v Maďarsku.....hehehe
Krystfa kameraman treba sledovať.....to by mal byť genius
......recesia príde.....ale ak sa nájde liek na koronu a vakcína...určite nebude recesia dlha
...hocikto iný byť šéfom takéhoto kšeftu by pochybil....príležitosť robí zlodeja
Kicura uzavrel predrazenu zmluvu na nákup za 12 milionov s firmou sídliacich v byte v Dúbravke a ďalšia zákazka s firmou v rodinnom dome v jelke
Odporúčame