.....polícia už má niečo?....súdy súdia?...súdy odsúdili?.......
.....polícia už má niečo?....súdy súdia?...súdy odsúdili?.......
Kuxo....chujo...nemáš deti..nepochopis
Prezidentka má svoj postoj a spravne
...či Erik či tomas..to je jedno
Teba to ešte bavi?.....namiesto Slováci by si mal dať správne kumpáni...tvoji....o voľbách nerozhodujú zlomyselni diskutéri ale vo výraznej väčšine občania dobrej vôle slovenska
Petra Veľká.....skveleee....super....gratulacia
...a preto musí byť výberové konanie na autodopracu
Tieto zákony nikdy nebudú v platnosti....hoci by ich hoci aj dnes parlament schválil....Beblahý je tak blbý alebo len veľmi trápnym spôsobom naháňa hlasy....?.....určite nič nezískal týmto teatrom
Keď to potvrdí súd budem súhlasiť...ináč je to len predvolebný smerácky hon na líšku.....nič sa sa kiskovi nestane
Predvolebné noviny Olana sú výborné....treba si ich pozrieť a porovnať s inymi
12 ročná vláda smeru.....
Odporúčame