Ako hrabú politici opozície do vlastného vrecka?.....12 rokov je na čele smer
Ako hrabú politici opozície do vlastného vrecka?.....12 rokov je na čele smer
Za premiéra treba v prvom rade úspešného a skúseného managera.....verím že OLANO ho vyberie spravne
...každá politická strana idúca do volieb má určite vo svojom programe....podpora rodiny.....teraz majú tú skvelú možnosť to ukázať....nech makajú ....z rečí sa nikto nenaje
Fico má toho dosť.....jeho vyjadrenia sú horor....určite by sa už mal z politiky stahnut
Ja vo svojich príspevkoch kritizujem bezbrehé rozkrádanie.....ak sa kradne nie je napr. Na vyssie dôchodky a prídavky...veľa ľudí toto zvýšenie poteší a som rád....nech bude nová vláda akákoľvek.....musí hospodáriť tak aby štát to utiahol
Ani meciarove Švajčiarsko sa tu nepodarilo
....a preto tu sú prídavky 26€ na dieťa....
Žiadna modrá hnedá červená banda nie je moja... basa je spása pre tieto chytracke duse
V poľsku je prídavok na dieťa 500zlotych.....a utiahnu to...teda nekradnúť a budú peniaze tam kde sa majú dat
Ten čo má na auto benzín má aj 50€ na známku....tak chory nápad nevymyslis.....to sú múdre hlavy v koalicii
Nečudujem sa že poliaci sú 34 a česi 37
Pelle...kedy schvalite rodinné prídavky ako majú v poľsku...500 zlotých na dieťa?.....prečo poliakom to vychádza a tigrovi Slovensko čo dobieha západ nie?
....a prečítali aspoň modliacim ovečka znenie istanbulského dohovoru?.....25 strán.......aby aspoň vedeli za čo sa modlili
......čiže prezidentka má skákať ako nejaký posahanec pískne.....hahaha
V poľsku je rodinný prídavok na jedno dieťa 500 zlotých.....kde udelali soudruzi zo smeru chybu za tých 12 rokov?
Čítal som v inom článku....prezidentka nepodnikne iné kroky pokiaľ parlament neprerokuje obsah dohovoru....prezidentka navrhla pelegrinimu nech sa vladavobráti na ústavný súd...či dohovor je v súlade s ustavou
Odporúčame