Sad Zvolen....ovládajú pellegriniho kumpáni Poloni a Cellar......Kotleba podpísal novú nezákonnú 5 rocnu zmluvu so sad zvolen napriek tomu že aktuálna zmluva bola ešte plátna 2roky.....teraz sad Zvolen pýta od bbsk z mesiaca na mesiac vyššie príspevky o 100%..cca 1 míl eur navyše.....Penazovod Made in smer,..........právne BBSK túto kauzu vyhra

