Dosť dobre nerozumiem ľuďom, ktorí majú potrebu zdieľať svoje intímne chvíle so všetkými a verejne .
Dosť dobre nerozumiem ľuďom, ktorí majú potrebu zdieľať svoje intímne chvíle so všetkými a verejne .
- teda nie bez podmienok, ktoré hraničia s kupčením a korupčným správaním.
Otázka je, prečo by sme mali Zelenskému veriť viac ako Ficovi, ktorý verejne vyhlásil, že tá " kompenzácia" je po prvé - . z úrokov z ruských aktív a po druhé- podmienená odsúhlasením vstupu Ukr. do NATO...?
...takže dnes sa môže veselo nahrávať , súkromné stretnutia, a odpočúvať a zverejňovať to ....? Kam sme sa to dostali ?
...šak tam aj EU s Merkelovou naliala vrecia peňazí....aby saturovala nemecké banky . Veď tu kvôli tomu padla vláda. Ale dovtedy pekne zbohatli, kupovali tu aj po tri byty v centre BA...
Aké nekorektné : z jedinej jeho vety z mnohých na soc.sieti usúdili, že je podporovareľom AfD (?!) - a vyslali to média do sveta.
...poprosiť o odpsustenie a napchať sa...To je jediný jednosmerný progresivistický koncept...
nemajú ho "dávno" diverzifikovaný, ide k ním len pod inými firmami.
..a ešte z ruských peňazí...Kto zaručí, že by si zas potom Rusi nepovedali, že plyn takejto krajine nepošlú? To nie je ponuka - to je ukr.provokácia.
POdľa Fica Zelenskij ponúkol " kompenáciu " ZA súhlas SR zo vstupom UKR do NATO ...Bez tohoto súhlasu je pasé.Tak aká je to potom kompenzácia? Obyčajný vydieračský obchod.
Inak , vládou deklarovaná zahraničná politika " na 4 svetové strany " je v podstate blbosť. Človek by aj chápal o čo im ide - nevyhraňovať sa voči nikomu, ale takto deklarované to pôsobí skreslene, ťažkopádne ( tak trochu bezzásadovo...). Aj keď to v skutočnostito robia aj ostatní, najmä tí veľkí, no nehlásia to celému svetu.
..a rozdávať múdra...
Bez ohľadu na to, kto to hovorí, je to pravda. Pravda je však aj to, že voliči Hlasu predpokladali, že Pellepo voľbách poriadne zapne v exekutíve...a niečo pre to Slovensko aj reálne , aspoň 20 rokov odrobí. A nie že si pôjde v najlepších rokoch - 48 ročn, sadnúť do paláca a už len ... " reprezentovať".
...informácia, že útočník bol priaznivcom AFD je zjavne neravdivá, a akurát si môžeme pozrieť ako sa dá zmanipulovať jedna jediná veta z mnohých a mimo reálneho osobnostného vývoja zjavne vyšinutého vraha až do absurdnosti. Tak ako sa dá z malomestského zapšklého atentátnika urobiť intelektuál (" spisovateľ" ) a obeť, ktorá
patrí do nemocnice a nie do väznice... a pod.
..hm, a my spolu s ním... ?
Nepredal SPP Francúzom Miklož ? A neodkúpila ho späť práve Ficová vláda? Nerozhodla práve Ficova vláda o dostavbe Mochoviec , ktoré sa nám teraz tak zídu ? Ak sa mýlim, opravte ma !
A prečo by sme my mali my platiť za to, že ukr, režim nerešpektoval podmienky medzinárodných dohôd a dovolil na svojom území americké základne a labáky, odoberal práva národnostným menšínám...a nakoniec sa nechal zatiahnuť do beznádejnej zástupnej vojny, za cenu otvorenia hraníc EU, zrušenia víz a legalizovania a podpory emigrácie ? Režim , ktorý má banderovské štátne symboly ?!
Je to abolútne arogantný nevďaAsi sme im dali málo .......? Tak zastavme konečne kohútik... aj my ?
Historičky hovorili ? Iste si tú dobu aspoň tak dobre pamätá aj sama scénaristka - kedysi presvedčená pionierka, ktorá dnes rovnako zanietene natáča seriál o "čase neslobody..".Zostáva len dúfať , že sa " slovenské Pelíšky" vydaria lepšie ako jej posledné filmy ...
Tak... nech si aj Nemci skúsia uťahovanie opaskov a dražobu...
Odporúčame