Ten už len nakupuje ako blázon . Aké "staré" Spartany , veď ich kúpili pred pár rokmi.-- v 2017,2018 ? A Ficová vláda To je tak keď sa zbrojársky lobista ( Nd) a obchodník ( Kaliňák) stanú minisrami obrany. Štátny rozpočet tras sa...
Ten už len nakupuje ako blázon . Aké "staré" Spartany , veď ich kúpili pred pár rokmi.-- v 2017,2018 ? A Ficová vláda To je tak keď sa zbrojársky lobista ( Nd) a obchodník ( Kaliňák) stanú minisrami obrany. Štátny rozpočet tras sa...
nie sme zástancami systému personálneho parného valca, ale robili to aj tí pred nimi ,a dosadzovli si svojich ľudí - len bolo okolotoho ticho, alebo sa našli " dôvody".Zamestnanci protestujú, no nemali by do toho zaťahova aj návštevníkov. Na otvorení výstavy venovanej dielu V. Dedečka sa to nieslo v poznámkach a otvorených invektívach na intektuálnu úroveň ministerstva, súčasnej vlády "dezolátov" ( ten výraz tam nezaznel ,a išlo to v tomto duchu). Nevolili sme ani SMER ani SNS..ale aj tak sme nezdieľalli túto uplakanú, voči zriaďovateľovi urážlivú a nadradenú atmosféru..prišli sme na Dedečka a toto nás tam vyrušovalo..Vo firme by sme takýchto zamestnancov, ktorí si v nej nárokujú doživotné posty a právo robiť si ( za naše peniaze) čo oni uznajú za vhodné, vláčiť zamestnávateľa po médiách a vnášať protesty do pracovných jednaní a škodiť firme - nestrpeli ani 5 minút !
Veľmi sympatický v Slow Hourses...
Toto je Kiskov ohratý naratív, a pôsobí už smiešne ...spochybňuje ním všetkých okolo seba - Fica, súdy a sudcov, ktorí rozhodli keď Fico vo vláde ai nebol..len nie seba. Na miesto toho aby sa ospravedlnil a .. hanbil sa niekde , kde nebude na očiach.
Päť rokov sme sa mu skladali na lety do Popradu, prelietal milióny a neprestal, ani keď to všetci odsúdili ...Ďalších 5 rokov sme mu platili auto šoféra a ochranku - daňovému podvodníkovi rentu...za to nám urobil akurát hanbu a ešte sa bude tento špekulant ( vraj milionár) o naše peniaze súdiť? Málo dostal?
Trochu smiešne...?
...však práve...že to j vlastne všetkým jasné...aj onuciam, aj kremeľským aj... Vám...?
Absurdné vyhlásenia ...najväčšiho amerického srandistu. Veď to je ICH zoskupenie, vďaka ktorému sa vopchajú všade kam chcú. To je tak, ako keby kedysi Rusi povedali, že vystupujú z Varšavskej zmluvy .. a dovi..Obyčajné plané vyhrážky a vydieranie, to sú Trumpove pracovné metódy. Nech vystúpia a zbalia si fidlátka , odsťahujú základne. Aspoň si EU konečne bude musieť vybudovať vlastnú obranu , ktorú doteraz ( aj pre odpor američanov) nedokázala.
Správne ! A Visolajský zjavne stráca pôdu pod nohami a s ňou aj úroveń...Treba verejne diskutovať o tom, PREČO štátni lekári odmietajú transformáciu nemocníc , zjavne menej funkčných, ako súkromné , kde podávajú preukázateľne nižšie výkony, ako inde . Nepracujú tu totiž mnohí " na plný úväzok", za ktorý im z našich daní idú 4000 tisícové platy, ale majú ďalšie, už súkromné, kšefty. S tým tiež treba "niečo urobiť" .
...a pritom Kadáfi chcel len to, aby v krajine zostal väčší podiel ziskov z jej prírodného bohatstva...čím vtedy " ohrozil" bezbečnosť USA. Tak zo spojenca zostal už len zločinec a diktátor a hodili ho cez palubu - davu. Stal sa mementom pre všetkých, ktorých by napadlo to isté. Rusi sa a spoň o Asada slušne postarali.
40 ročný zdravý dospelý muž bez zamestnanirentier bez prác a bez úžitku.
A kde bo,l údajne tiež pozvan, Pellegrini ?
Patrilo sa pozvanie prijať....Čo iné mal na práci ?
Je to chyba. Také pozvania sa neodmietajú. Aj keby tam mal letieť rovno z ....Lotyšska..?. Aj keby mal 70 . Jeho hlavná a jediná povinnosť je reprezentovať SR zlepšovať iej obraz vo svete , obrusovať hrany...
Je to hrozné. To necivilizované a kruté zaobchádzanie s ľudskými bytosťami, nadradené a absolútne bezcitné , akoby nimi ani neboli. Neľudské. A " civilizovaný" svet, inde tak citlivý na porušovanie ľudských práv sa tomu len zbabelo a bezmocne prizerá...Kľúčom k takémuto správaniu je podpora USA, ktoré by mali okamžite zastaviť vojenskú podporu Netanjhuvho režimu a EU nekompromisne sankcionovať. Aký rozdiel je medzi Putinom a Netanjahuom ?
Johnson zrušil hlasovanie o pomoci , lebo čaká na to čo urobí Trump ? Aké príznačné pre britskú politiku, zjavne úplne závislú na tej " transatlantickej".
Matovič sa dostal do štádia, kedy jeho ( akékoľvek) vážne sa tváriace kritické vyjadrenia o peniazoch pôsobia tragikomicky...od človeka, ktorý zanechal po sebe hádam najväčšiu " sekeru" v št. rozpočte. Jeho najlepší kamarát , skrachovaný herec Pročko už druhé volebné obdobie berie v NR plat,no úžitok pre ľudí z neho nie je žiadny.
Ešteže nie je predsedom NR, to by bola hanba ako mraky. Nech si ho tam rovno nechajú...
...no vláda by im chcela na budúci rok o niečo znížiť ZVÝŠENIE , ktoré im sľúbil Heger . Dostanú to zvýšenie, ale nižšie o 60 eur mesačne..Tak preto tu robia tento veľký cirkus.
Lavrov slúži, čomu slúži ( z jeho pohľadu asi svojej krajine)no je to starý skúsený diplomat veľmoci, ktorý už niečo v tej medzinárodnej politike pamätá a znamená. Sorry, ale osobné a urážlivé vyjadrenia nejakého eléva Lipavského , len dokazujú, že sa ani za ten čas čo je na ministerstve veľa o diplomacii nenaučil. Určite nie slušne komunikovať. Mal by myslieť na to, že nikdy nevie, kedy sa situácia zmení a bude stáť voči tomu človeku zoči - voči.
Odporúčame