nechceme tu Eštóka obhajovať, mal vyvodiť zodpovednosť rozhodne viditeľnejšiu už po atentáte na predsedu vlády, ale ako ochrániť ľudí na ulici pred útokmi takýchto nevyspytateľných osamelých vlkov alebo provokatérov ? Chceli by sme vidieť, čo by robil Šimečka na jeho mieste . Obviňovaním vlády z neschopnosti - v executíve hádam najviac orazeného SMERu Šimečka a spol len .ukazujú , že riadiť štát z braislavskej kaviarne, bez jedinej predchádzajpcej skúsenosti s exekutívou a bez zodpovednosti - im ide ľahko. A to netačí.

