To je už naozaj neuveriteľná drzosť. Tí, ktorí tie hranice odmietli chrániť , tvrdili že ide len o tranzitných migrantov, ktorí Slovenskom prechádzjú a na výhrady , že hrozí uzavretie hraníc okolitými štátmi a tým aj uzavretie " prechádzajúcich" migratov na našom území, nereagovali - teraz idú niekoho, kto sa konečne snaží hranicu poriadne strážiť kritizovať ? Sú úplne mimo ? Drakobijec Krúpa ? Sulík by mal okamžite odstúpiť z ostu predsedu tej strany a ako bývalý minister hospodárstva niesť zodpovednosť za šafáranie na ministerstve , ktorého sa priamo( aj so svojimi rodinnými príslušníkmi a spolustranníkmi - zúčastnil.


