Fico: Vy zadubenci v NAKA, Kajetán Kičura nikdy nekupoval a nevlastnil zlaté tehly
Ak sa Kičurovi dokáže vina , nech si odpyka svoj trest. Ale vláčiť niekoho, koho ktosi obvinil, médiami,, s plným menom je hrozným prejavom tejto doby.Aj o vrahovi uvedú iniciály mena dovolia mu zakryť si tvár ? V stredoveku boli na námestíach miest "klietky hanby "...kde každý okloidúci mohol obvineného beztrestne opľuť, pichať do neho palicou, hádzať kamene , vyliať na neho výlkaly...Toto je horšie ! Neposunuli sme sa ani tam, aby sme človeka " odsúdili", keď o jeho vine rozhodne riadny súd. Čo je na tom, že si nekto uloží úspory do zlata, keď k tomu vyzývajú investiční bankári každý deň? Je t len ďalší bankový produkt , ako iné ? Čo urobia média, keď Kičurovci dokážu, že ho kúpili zo svojich celkom legálnych príjmov ? Ospravedlnia sa ? Zaplatia im odškodné za poškodenie mena ? Celej rodine, vrátane detí týchto ľudí ?