Tak on sa " ocitol" v OĽANo a teraz " precitol", hm. To nevedel odkiaľ prišla Remišová, kde sa dali dokopy s Hegerom ...nevšimol si , že je na kandidátke jeho strany ortodoxná Záborská ? Či bolo sa treba dostať do parlamentu , brať poslanecký plat ( +- 5000 / mesačne ? ) , mať informácie z vnútra koaličnej, ale pre liberálov opozičnej strany a byť k dispozícii, keď bude treba podporiť ich...lebo vo vládnej kríze je každý hlas dôležitý. Rovnako ako Žitňanskej Kolíková a spol.v rádoby Kiskovo remišovej strane....Hodnotovo patria do PS, ale keďže to na Slovensku voľby nikdy nevyhrá ,tak sa infiltrujú do iných , hodnotovo úplne odlišných strán ako trojské kone, piata kolóna a keď ide do tuhého " precitnú" ...A Sulík , s ktorým pôvodne nechceli nič mať tak ako s Matovičom, je pre nich len hostiteľ a výťah k rozhodovaniu k moci. A v ďalších voľbách to urobia znova, hostiteľa si hľadajú už dnes.


