Takže Sulík to Matovičovi pekne spočítal Tak ale potom všetci: aj . Šeliga aj Remišová,.. a spol. Stačilo.
Takže Sulík to Matovičovi pekne spočítal Tak ale potom všetci: aj . Šeliga aj Remišová,.. a spol. Stačilo.
Výborné PR- na ohováračský a ufňukaný rozhovor neodpovedať rovnako, ale presne naopak a M. , ktorej nestačilo vyplakané ospravdlenenie manželky následníka, natruc . Pozitívnym a optimistickým prezentovaním Kate a jej rodiny. Elegantnej ženy a matky troch detí silného charakteru, ktorá uspela a ktorá to , na rozdiel od ublíženej M. zvládla. Kontrast ružového a sviežeho marhuľového outfitu - oproti stareckému čiernemu kimonu " dramatickej umelkyne" - tento odkaz do Kalifornie len podčiarkuje.
Koho zaujíma Sulík a jeho ultimáta ? Naozaj si neuvedomujú čo tu robia ? Hádajú sa o slovíčka , navzájom naťahujú a vydierajú na miesto toho aby "24 hodín denne a 7 dní v týždni "makali na záchrane zdravia a životov..Permanentná vládna kríza na vrchole pandémie ? TO je Matovičova a Sulíkova ( a Remišovej ) vizitka (ne)schopnosti vládnuť
Matoviča síce nemusím, a o manažovaní pandémie si tiež myslím svoje, ale nechápem, čo je zlé na tom, že vláda v čase vrcholiacej 2 vlny , kedy tu zomiera 100 ľudí denne - bez vakcín, ktoré nám EU nedodala, zabezpečila iné ? Všetky tie vakcíny sú predsa experimentálne, neštandardne schváľované ( vidno to aj na problémoch s Astrou. Pretože vakcína , ktorá má ochrániť život nemá čo zabíjať zdravých ľudí ). Tak isto sme nechápali absurdnú kampaň proti celoplošnému ( a povinnému, lebo inak význam nemá) testovaniu. Nerozumieme tomu .
Nikdy nemali byť v parlamente. Strana na jedno použitie nabrala politických cestovateľov, odpadlíkov , a pseudorevolucionárov-bez osobností, bez skúseností. Je to len výťah do parlamentu na účelový zber zopár hlasov Kiskových prívržencov a na kiskovo zastavenie trestného stíhania. Remišova hovorí do krízy, kde je jej sebareflexia, kto je tu zodpovedný za digitalizáciu, za chaos pri prihlasovaní na testovanie aj očkovanie , v sociálnej posťovni ,ktorá na bežné požiadavky poistencov vôbec nereaguje...
Je to neuveriteľné. Ako chcú spolu vládnuť ďalšie 3 roky? O čo sa vlastne teraz hádajú? Budú sa navzájom vydierať a kupovať z našich daní? Alebo európskch ? Matovič je Matovič, ale čo to tu práve predvádza Sulík, tiež Remišová ? Koho to zaujíma? Na čo sa to tu vlastne pozeráme kým tu denne zomiera vyše 100 z nás ?
Súdružka sa mýli, alebo Matovičových koalíčníkov zámerne provokuje, aby pritvrdili.Zatiaľ je to, naopak, prvá Matovičova porážka. Prinútili ho obetovať absolútne lojálneho a v pandémii dôležitého ministra (a tu ide tiež o veľké pandemické europeniaze- preto by to ministerstvo bolo zrejme zaujímavé aj pre toho babráka z MH). Zdá sa, že Sulík a Remnišová nestratili nič, Kollár sa naopak snaží krízu využiť a žiadať nehoráznych 100 miliónov eur do" cestovnému ruchu", z ktorých si pohodlne nielen vykryjú, ale možno ešte ako za dve sezíony dokopy saturujú stratu naši " páni Tatier , Jasnej a boh vie ešte čoho. Odstúpiť z postu ministra by mal aj Sulík, ktorý je priamo spoluzodpovedný za tristnú pandemickú situáciu. Remišová dtto ! je predsa zodpovedná za digitalizáciu, má tam k dispozícii toľko peňazí ako nikdy, kde sú nejaké výsledky? Všetky systémy padajú, sú preťažené a zastaralé? Kollárov Pčolinský zas zdá sa skompromitoval vládu ako málokto.
Z Kate sála pohoda. Pritom to určite nemala ľahké, bola prvá, a manželka následníka, nebrali na ňu zďaleka také ohľady ako neskôr na MM. Kate to nielenže zvládla, ale s eleganciou a bez škandálov. Silná osobnosť , ktorá si vážila kam sa dostala, dostatočne inteligentná na to, abypochopila o čo ide a čo sa od nej očakáva.
Lenže toto už nie je o Ficovi. Ale o nových " našich" ľuďoch. Pčolinský aj Lipšic tu nemajú čo, vo vysokých funkciách hľadať !
Takže to máme tých " nových ľudí", ktorí idú po starom. Pčolinský od Palka a KDH, cez Lipšica , manželka a brat dnes poslanci, brat nám tu dokonca svojho času " viedol" protigorilie protesty ...celá rodina počnúc mamičkou KDHáčkou roky na poslaneckých platoch a benefitoch v slovenskom parlamente. To je vizitka KDH ale aj Sme rodina...
...každý " zázrak" trvá dni.... Čo vymyslia na budúce ?
..pekne, dojemne - do sociálnych opatrení zabalené milióny pre cestovný ruch. Ani nie desať, ale rovno 100 miliónov eur tu bude lietať. Na podnikateľské straty hotelov a lyžiarskych stredísk...
...možno mu le trochu zašibalo a stratil kontakt z realitou ?
+ vyúčtovať náklady na odstránenie - znovunaloženie a odvoz...
niektorým ľuďom asi začína z tej Corony totálne prišibávať. Čo tými blbosťami vyriešil ? Zabavil sa ? Zabil čas ?
...a nie je na to zákon? Na zverejnenie súkromného telefónneho čísla premiéra bez jeho súhlasu?
Kultivovaná reakcia rodiny. Len poslednej vete málokto uverí.Skôr sa im pri tejto príležitosti opätovne uľavilo, že Tí dvaja odišli a oni im svoju" lásku" nemusia preukazovať. A odídenci by mali na prahu 40tky konečne dospieť, osamostaniť sa a zamestnať sa niečim užitočným. Zaoberať sa indiskrétnosťami a zneužívaním súkromia rodiny, neustálym fňukaním nad roky starými bezvýznamnosťami a domienkami ...je nielen nekultivované, ale aj neslušné a nedôstojné.
A kto toakože je ?" Rado Baťo"?
Odporúčame