Sulíkove vyjadrenia sú smiešne. Každý si v tej vláde robí čo chce, zvlášť Sulík. Tak prečo by si nemohol robiť čo chce Matovič ? Hysterický Korčok by mal odstúpiť, prekročil všetky hranice subordinácie, reality a slušnosti.. Pravda je a niet pochýb, že je lepšia ruská vakcína, ako žiadna vakcína. Spoliehať sa na dodávky z USA a z EU sa evidentne neosvedčilo.


