Sulík si ide svoje. Sekne mu po prstoch koaličná rada?
je to to isté ako u Kisku. Ak chce ísť človek do najvyšej politiky, musí počítať tým, že to nie je len výsada, šoféri a v niekoho prípade len kšefty, ale predovšetkým ( v kríze zvlášť) 24 hodinová služba ! Musí obetovať veľkú časť súkromia. Kým tu je situácia na hrane, denne zomierajú desiatky ľudí , blazeované cestovanie Sulíka po dovolenkách s rodinou v zahraničí na pláži v čase, kedy mal zháňať testy, ktoré chýbali ukazujú, že sa za tie roky v politike nič nenaučil, nepochopil. Nezodpovedný, nespoľahlivý a ľahostjný je skrátka aj dnes. (Občas pôsobiaci, akoby bol sústavne pod vplyvom ...niečoho). Teraz už človek lepšie chápe, že to Radičová s takýmito ľuďmi ...nedala.