Jedno zo stupidných nariadení epidemiologičiek, rovnako ako hodiny vyhradené pre dôchodcov , ktorí sa aj tak plandajú po obchodoch celý deň, nik nevie prečo len od. 24. do . 30.12 skrátené od 9.-10 hod. ? Krištúfková svojho času v rádiu uvažovala, že uzavrie trhy na celý piatok a vyhradí len pre dôchodcov...Dostali do rúk moc prikazovať celéj krajine, chcú byť aktívne ...a výsledok je nezmysel. Prečo, preboha, by si človek v potravinách nemohol dokúpiť prací prášok, papier na pečenie, mydlo, filter do kanvice?! Pochopí toto niekto ?


