Ako sa takáto " neposlušnosť" rieši ? Trestným oznámením ? Asi tu niektorým nedochádza, že sme v mimoriadnej situácii, v podstate vo vojne s pandémiou ? Zomiera tu 100 ľudí denne , za chvíľu nemocnice prestanú prijímať, ľudia budú umierať bez pomoci doma ...všetko je zavreté, ekonomika padá a tu si nejaký tupý starosta bude robiť čo on chce, respektíve čo sa jemu nechce ?! A keď to urobia všetci ?Kto mu bude učiť deti, odvážať odpad, privážať potraviny a predávať ich? To je bezohľadnosť a občianska neposlušnosť najhrubšieho zrna ! Na miesto toho, aby sa ľudia zomkli. To tu už naozaj nič nevydržíme? Sme takéto bábovky ?


