Sú to všetko LEN dohady, médiami počnúc, manželkou a diskusiami končiac. Nepoučili sa z kuciakiády - dvojročného ! mediálneho a politického cirkusu. "Riešilo sa to najhorším možným spôsobom vrátane účelového zverejňovania živých vyšetrovacích spisov , výpovedí, threemy, škandalizovania ľudí, obviňovania tých, o ktorých sa Kočner čo i len zmienil, zneužívania rodiny obetí a výsledok ...? Veľká, nafúknutá bubline spľasla a je vymalované. Možno sa nikdy nedozvieme, ako to vlastne bolo , ale kauza zlikvidovala vládu SMERu - najsilnejší premiér V4 skončil. Podobný scenár môžeme evidovať aj dnes, zase sa tu medializujú emotívne vyjadrenia rodiny, máme tu All for Milan, média obviňujú vládu, zas tu máme zradného koaličníka, ktorý tým podráža vlastnej vláde niohy... Mali by sme si zachovať ozdravý rozum , vrátiť na začiatokm a držať faktov: tak bral Lučanský úplatky - bol vinný, alebo nie ?


