A to nám má byť útechou? Že je to vlastne bežné ?To ako známej robili amniocentézu a bavili sa pritom o nehode na dialnici...ďalšej pichli do dieťaťa ! Lebo skríning, pod ktorým to mali robiť ich nezuajímal hoci vpich zvyšuje možnosť potratu.Alebo keď si známy zlomil na 3x členok, prvé čo s ním ošetrujúci lekár na Mickiewičovej riešil bola vŕtačka za 7 000 Sk , ktorú súrne potrebuje,A keď to pacientovi nedoplo, tak hoci ho už pripravovali na operáciu,odložil ju na druhý deň, po bezsennej noci v krutých bolestiach( vždy keď tabletky odzneli)ho operoval keď už bol členok opuchnutý ako melón - a ZLE.Vyjadrenie nemocnice, že ani omylom operované koleno 75 ročného človeka nebolo " celkom" zdravé bude zrejme hlavný argument pred súdom. Aké cynické.


