Leškovi sa bolo za čo odvďačiť. Veď pani kandidátku naozaj veľmi horlivo - skoro ako na objednávku tento "nestranný politický tiežanalytik " na úkor všetkých ostatných presadzoval. Otázka je ako asi kvalifikovane jej bývalý novinár na dôchodku a jednostranný neobjektívny komentátor diania "pomôže" v každodennej prezidentskej práci, keď každý jeho úsudok bude musieť vo vlastnom záujme často sama kriticky prehodnotiť. Možno sa L. uplatní aspoň ako sprostredkovateľ dôverných informácii z jeho neoverených zdrojov.


